• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wygenerować link do strony w aplikacji?

0 głosów
143 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez kkasia12345 Początkujący (310 p.)
Cześć! Potrzebuję pomocy. Jest aplikacja na Facebooku. Wiadomo, że jak się w nią wejdzie, jest interaktywna - wyświetlają się np. u góry różne podstrony. Gdy jednak wejdę na daną podstronę skopiuje link i komuś wyślę, to otwiera mu się strona główna aplikacji. A wiem, ze jakoś da się, by pokazywała się od razu konkretna podstrona, do której chcę wysłać linka. Tylko jak?

Czy ktoś wie jak wygenerować takiego linka? Widziałam że się da i gdy ktoś tak zrobił początek był "www.l.facebook.com/l.php?u=..." , a w tym pierwszym przypadku początek jest "www.apps.facebook.com/..."

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2017 przez ShiroUmizake Nałogowiec (45,040 p.)
Wygernerować gdzie? w FB SDK JS czy w FB PHP SDK?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 555 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 395 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Dariusz Piechota Użytkownik (710 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 93 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

66,393 zapytań

113,148 odpowiedzi

239,530 komentarzy

46,659 pasjonatów

Przeglądających: 299
Pasjonatów: 14 Gości: 285

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...