• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znikająca nawigacja "nav"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
167 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2017 w HTML i CSS przez matir85 Bywalec (2,410 p.)
Witam.

Mam taki problem na stronie typu One-Page. A mianowicie strona składa się z czterech części "divów" (strona główna, o mnie, projekty, kontakt). Każda z części ma osobną background image. Menu jest na samej górze przypięte za pomocą position: fixed; Problem pojawia się jak przechodzę do drugiego diva "O mnie". Wtedy menu znika pod tym divem i pojawia się na swoim miejscu przy trzecim z kolei i dalej działa ok. Próbowałem już wiele ustawień i za każdym razem efekt jest ten sam. Macie może pomysł jak zrobić aby menu było na wierzchu podczas przechodzenia przez drugiego diva ???

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
wybrane 8 grudnia 2017 przez matir85
 
Najlepsza

Dodaj z-index dla nav.

nav {
  z-index: 999
}

 

komentarz 8 grudnia 2017 przez matir85 Bywalec (2,410 p.)
Dzięki za pomoc. Działa.

Możesz mi wyjaśnić dlaczego nastąpił taki problem ???

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 330 wizyt
pytanie zadane 25 września 2016 w HTML i CSS przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 168 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w Urządzenia mobilne przez heartagram Obywatel (1,770 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 121 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2021 w HTML i CSS przez niezalogowany

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...