• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dziś w Helion -50% na książkę "Java. Podstawy". Najtańsza opcja.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
456 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
edycja 9 grudnia 2017 przez Codeboy

EDIT: Dziś "Java. Podstawy"
Wychodzi 49,50 zł. Kto się zastanawiał to teraz dobra okazja. Nie ma nigdzie taniej ;)

Promocja tylko dzisiaj. - bepośredni Link do promocji tym razem smiley

PS: Jest też rabat 40zł na zamówienia powyżej 150 zł z kodem: SANTA40 ważnym do 10 grudnia.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Update: Dziś "Java. Podstawy" -50%

–1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
niezła reklama, nie lepiej wprost sie reklamowac?
komentarz 8 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Wut? laugh

komentarz 8 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Informuje tylko, że jest promocja i warto skorzystać. Sam kupiłem 3 książki ;) Z czym masz ból d?

komentarz 8 grudnia 2017 przez the_danger Gaduła (4,800 p.)

Z czym masz ból d?

Prawdopodobnie z tym, że podałeś link do swojej strony zamiast bezpośrednio do sklepu.

komentarz 8 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Co w tym złego? indecision Po to ta strona powstała żeby ją linkować :) 

1
komentarz 8 grudnia 2017 przez niezalogowany
@up

To, że podlinkowałeś swoją stronę nie informując nas o tym i "ukrywając" bezpośredni odnośnik pod hiperłączem. Taka chamska reklama z twojej strony, która działa w odwrotną stronę, niż powinna.

 

Działa to tak:

 - o, link do promocji, kliknę i sprawdzę, czy jeszcze jest

 - wtf, to nie strona helionu, scam

Ja odruchowo nacisnąłem CTRL+W.
komentarz 8 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
edycja 8 grudnia 2017 przez Codeboy

Ja mogę powiedzieć: Wtf -  linkuje do swojej strony na tym forum już z 15 raz.  Jesteś tu nowy?

Poza tym,  jaki scam laugh Gdzie ty tam widzisz scam?  Przecież linkuje tam do polecanych książek na helionie...

komentarz 8 grudnia 2017 przez niezalogowany

linkuje do swojej strony na tym forum już z 15 raz

Co to ma do rzeczy? Poza tym, nie przykładam uwagi do tego, kto jest autorem posta.

Jak dostaniesz na skrzynkę pocztową jedną wiadomość 50 razy, to przestanie ona być spamem?

Gdzie ty tam widzisz scam?

W poście jest mowa o promocji w Helionie, klikając w link spodziewam się, że zostanę przekierowany do strony sklepu, a tak się nie dzieje. Bez informowania użytkownika przekierowujesz go do miejsca, do którego on nie chciał przejść.

Poza tym - na twojej stronie nie ma żadnej wartościowej treści (mówię o tej konkretnej podstronie) - muszę wczytać dodatkowo jedną stronę, a później kliknąć w jeszcze jeden link. Gdyby był tam jakiś artykuł, recenzja, cokolwiek na temat tej książki, to miałoby to sens.

Słowa scam użyłem jako "pierwszej myśli" po kliknięciu w odnośnik i zobaczeniu, że zostałem przeniesiony w złe miejsce, twoja strona nie jest scamem, ale praktyki "reklamowe" sprawiają takie wrażenie. 

 

Gdybyś odniósl inne wrażenie - nie krytykuję całej twojej strony, tylko tę praktykę i wyjaśniam, w czym jest problem. 

komentarz 8 grudnia 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

A no tu racja że jakby jedna strona więcej, chyba,  że klikniesz od razu kup teraz -  to nie. Mogłem zrobić bezpośrednie przekierowanie, jak zwykle, ale tym razem lenistwo wygrało, wybacz laugh

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,201 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 194 wizyt
pytanie zadane 27 września 2016 w C i C++ przez azybad Mądrala (5,500 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 589 wizyt
pytanie zadane 26 września 2016 w Java przez azybad Mądrala (5,500 p.)

92,552 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,532 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...