• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak to usunąć ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
245 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)

Instalowałem jakiś program do instalacji sterowników i nie wiem jak to usunąć. Potem przekierowuje na http://home.parallaxsearch.com/web?qs=0. Nic nie wyskakuje podczas przeglądania internetu, w ikonce na pulpicie nic nie dodało w adresie google

Na chromie i internet explorer od razu się pojawia a na operze nie, skanowałem malwarebytes i adwcleaner ale nic nie znajdują 

komentarz 2 grudnia 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jak dobrze rozumiem, po uruchomieniu przeglądarki internetowej pojawia Ci się taka strona startowa? Spróbuj zmienić stronę startową na inną? Sprawdź w zainstalowanych dodatkach w przeglądarce, czy coś nowego się nie pojawiło.
komentarz 7 grudnia 2017 przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)
dzięki za radę ale juz zrobiłem format a co do zmiany strony to nic ni dawało w dodatkach chyba też nic nie było

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 902 wizyt
pytanie zadane 3 września 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 324 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 815 wizyt
pytanie zadane 17 października 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...