• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Python - Nauka

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
861 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2017 w Python przez TapQu Użytkownik (540 p.)
Czy mógłby ktoś podać jakąś stronę do nauki Pythona ( Nie chodzi o zwykłą stronę bo jestem trochę młody i nie wszystko rozumiem, chodzi o taką "łatwiejszą" do zrozumienia stronę ).

Z góry dziękuję.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

Jeżeli nie masz problemów z angielskim – https://automatetheboringstuff.com

Jeżeli masz problemy z angielskim, polskie tłumaczenie w formie płatnej książki.

Bardzo dobry kurs dla początkujących, bez doświadczenia w programowaniu. Python to bardzo dobry język dla uczących się programowania (nie tylko), dobry wybór. :) Powodzenia!

1
komentarz 29 listopada 2017 przez TapQu Użytkownik (540 p.)
Dzięki ps mam 14 lat myślę że to dobry czas na naukę xd
2
komentarz 29 listopada 2017 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,020 p.)
Idealny, tylko pamiętaj nie forsuj się, idź powoli i spokojnie, bo czasu masz dużo. Z własnego doświadczenia wiem, że jak narzucisz sobie zbyt duże tempo to bardzo łatwo można się niepotrzebnie zniechęcić.
1
komentarz 13 grudnia 2017 przez TapQu Użytkownik (540 p.)
Wiem to bo ktoś polecił 'C' na początek programowania ale tam nawet zwykłe wyświetlenie jest trochę skomplikowane.
+1 głos
odpowiedź 29 listopada 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Nie za darmo co prawda, ale dość interesujące źródło: https://learnpythonthehardway.org/ (być może się na przyszłość przyda).
komentarz 29 listopada 2017 przez TapQu Użytkownik (540 p.)
Dzięki.

Coś mi się wydaje że po angielsku łatwiej mi przychodzi to :D

Już nawet dużo więcej rozumiem.
komentarz 30 listopada 2017 przez Zubru22 Bywalec (2,670 p.)

Tutaj jest ta książka w formie HTML :)

+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2017 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Jeśli chodzi o łatwiejszą stronę, w której możesz poćwiczyć naprawdę dużo i sprawdzić jak Ci idzie jest moim zdaniem:

https://www.sololearn.com/Play/Python

Strona ma ogromną społeczność, która daje dodatkowe wskazówki w komentarzach. Naprawdę można sporo się nauczyć. Oczywiście wszystko po angielsku.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 1,268 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2018 w Python przez szajlowy Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 696 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2017 w Python przez TheGleeMat Bywalec (2,070 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 892 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...