• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zaawansowany C++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
375 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2017 w C i C++ przez niezalogowany
zamknięte 29 listopada 2017
Szukam książek (najlepiej po polsku), które tłumaczyły by zaawansowane zagadnienia C++ takie jak wątki, wyrażenia lambda etc. Posiadam książkę "Więcej niż C++. Wprowadzenie do bibliotek Boost" ale tam nie ma wszystkiego wprowadzonego od podstaw. Książka jest z 2006 roku, ale opisuje rzeczy których wtedy nie było w standardzie, a obecnie zostały wprowadzone więc niby jest ok. Tylko, że od 2006 do 2011 minęło parę lat, więc mogło zostać wprowadzone sporo zmian zanim te biblioteki Boost wprowadzono do standardu. Znalazłem taką

 https://helion.pl/ksiazki/c-dla-programistow-gier-wydanie-ii-michael-j-dickheiser,cpprog.htm#format/d

książkę i myślę, że warto kupić bo jestem zainteresowany pisaniem gier. Ale po spisie treści widzę, że nie będzie tam dokładnie opisanych inteligentnych wskaźników, jakichś bind (nie wiem co to, ale podobno wyrażenia lambda są pójściem o krok dalej) i innych bibliotek nowoczesnego programisty C++.

Ktoś poleci jakąś dobrą literaturę?
komentarz zamknięcia: Znaleziono odpowiedź

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
wybrane 29 listopada 2017
 
Najlepsza

Kompendium wiedzy C++

Co prawda rok 2014, ale gwarantuję, że dużo rzeczy będzie dla Ciebie zaskoczeniem. devil

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 466 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2016 w C i C++ przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2019 w SQL, bazy danych przez MkbewePP Początkujący (330 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 1,118 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2018 w C i C++ przez ikcilrep Początkujący (270 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...