• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Staż z politechniki Poznańskiej - Czas Zawodowców. Warto?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
447 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)
Jestem w 4 klasie TI i uczestniczylismy w tym roku w projekcie "Czas zawodowców." Byliśmy na laboratoriach w Politechnice Poznanskiej itp.

Aktualnie musimy podjąć decyzje co do wziecia udziału w 150godzinnym stażu odbywanym w ferie zimowe albo w wakacje. Po tym mamy dostać certyfikat uczestnictwa od Politechniki oraz 1250zl netto. Nie wiem jaka podjąć decyzje. Boje sie ze to strata czasu. Ze taki papierek pracodawcy i tak będą mieli głęboko. Co uwazacie? Warto? Odbył ktos z was ten staż i przydaje się ten papierek? Proszę o pomoc, bo musze dzisiaj podjąć decyzje.
1
komentarz 29 listopada 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Wydaje mi się że ten staż będzie tam gdzie sobie załatwisz, PP wypłaci Ci tylko stypendium.

(Moja szkoła brała w takim udział)
komentarz 29 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tak, też brałem w tym udział i z tego co mówiła osoba od tych praktyk, to zakład pracy można wybrać we własnym zakresie.
komentarz 29 listopada 2017 przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)
Dokładnie tak. Sami możemy sobie zakład wybrać, a pieniądze wypłaca Politechnika.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2017 przez Zubru22 Bywalec (2,670 p.)
Nie wiem jak jest na Politechnice Poznańskiej, ale moim zdaniem warto spróbować. Lepiej jest odbyć staż i czegoś się nauczyć niż tylko leżeć do góry brzuchem podczas ferii czy wakacji. Odpoczynku wakacyjnego do CV sobie nie wpiszesz. ;)
0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Szczerze powiedziawszy to wątpię by taki certyfikat miał wielki wpływ na pozyskanie Twojej przyszłej pracy, niemniej jednak wpisanie czegokolwiek do CV to zawsze plus. Poza tym możesz na tym zarobić i jest jakaś szansa, że czegoś się nauczysz, jeśli trafisz w przyzwoite miejsce. Jednym słowem - opłaca się.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 589 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 406 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2018 w Offtop przez dudduss76 Początkujący (280 p.)

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...