• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hasło na bloga

Object Storage Arubacloud
0 głosów
264 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Vivienne Nowicjusz (120 p.)
Witajcie.

Potrzebuję pomocy, chodzi o hasło założone na onetowskiego bloga. Moja bardzo bliska przyjaciółka zmarła kilka dni temu. Miała wiele problemów zdrowotnych, zażywała też narkotyki, więc w grę najprawdopodobniej wchodzi samobójstwo. Wiem, że prowadziła bloga, znam jego adres, niestety nie podała mi ostatniego hasła, w związku z tym nie mogę się na niego dostać. Razem z rodziną podejrzewamy, że zostawiła tam list pożegnalny... Czy ktoś mógłby doradzić mi, w jaki sposób złamać to hasło i dostać się na stronę bez ingerencji policji? To jest dla nas naprawdę ważne. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 listopada 2017 przez Benek Szeryf (90,870 p.)
Jeśliby tak było jak mówisz, to pewnie zostawiłaby go Wam na stronie. Podejrzyj źródła stron tego bloga, może jest tam w komentarzu coś napisane (komentarz nie wyświetla się bezpośrednio na stronie, ale jest osadzony w źródłach strony). Łamanie hasła jest karalne, poza tym spodziewam się, że zostałoby to wykryte przez admina portalu, jeśli byłoby sporo nieudanych prób zalogowania. Prościej napisać maila do administracji, ale najpierw sprawdź na własną rękę w sposób legalny.

P. S. Nie jestem pewien, ale skoro to blog onetowski, to pewnie nie można dodawać komentarzy, tym bardziej ingerować w źródła.
0 głosów
odpowiedź 26 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

i dostać się na stronę bez ingerencji policji

Ale... dlaczego?

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2017 przez katana1 Obywatel (1,400 p.)
Musisz użyc hydry po protokole HTTP POST tak jak tutaj pokazane, jednak musisz samemu zbadać formularz:

https://www.youtube.com/watch?v=h-93Ybv3dow

Oczywiście jest to nielegalne i nawet policja nie udostępni takich danych z konta bo są to dane PRYWATNE tej osoby, nawet jeśli niestety zmarła. Przykro mi.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 319 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Adrianoo4 Nowicjusz (160 p.)
–2 głosów
0 odpowiedzi 1,974 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez jp2gmd Początkujący (320 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...