• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowa aplikacja mobilna do nawiązywania kontaktów.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
376 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2017 w Offtop przez Roman Wiktorek Nowicjusz (210 p.)
zmienione kategorie 24 listopada 2017 przez HaKIM
Witam,

Pracuję aktualnie nad aplikacją mobilną na androida, umożliwi ona skuteczniejsze nawiązywanie kontaktu z innymi użytkownikami, więcej o niej na www.lokoparry.com, będę wdzięczny z komentarze.
1
komentarz 24 listopada 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Czy moge wiedziec co jest w niej specjalnego, czego nie maja inne serwisy dostepne do tej pory?
komentarz 24 listopada 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
Namnożyło się komunikatorów jak mrówek a prawie nikt nie pamięta o starym poczciwym XMPP....

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 listopada 2017 przez RAD Obywatel (1,810 p.)
Fajny pomysł na aplikację. Jak będzie już dostępna to robię jej recenzję na swoim blogu. Jedyne co mi się nie podoba to strona lekko odstrasza. ( a dokładnie  Wix.com) . Nie lepiej samemu zrobić stronę internetową? I też mi się nie do końca  podoba nazwa aplikacji.
0 głosów
odpowiedź 24 listopada 2017 przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
Popracujcie trochę nad designem strony, bo nie przyciąga zbytnio uwagi
0 głosów
odpowiedź 24 listopada 2017 przez Roman Wiktorek Nowicjusz (210 p.)
Na dzień dzisiejszy skupiamy się głównie na pozyskaniu kapitału a strona jest stworzona na szybko i jak najtaniej (dlatego WIX) W przyszłości pewnie nieraz się zmieni.

Co do aplikacji to myślę, że sposób jej działania może nie będzie rewolucyjny ale na pewno niespotykany w znanych nam portalach i bardzo praktyczny, z oczywistych względów zbyt wielu szczegółów nie możemy zdradzać.
komentarz 24 listopada 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Mam nadzieje, ze ta bedzie, poniewaz serwisy takie jak ebay i alegro, offeruja to co jest opisane :).
0 głosów
odpowiedź 27 listopada 2017 przez Roman Wiktorek Nowicjusz (210 p.)
Na stronie www.lokoparry.com wprowadziłem zmiany, teraz jest tam prezentacja aplikacji.

Co o tym sądzicie?

Podobne pytania

+3 głosów
0 odpowiedzi 268 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Sankylo Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 290 wizyt
pytanie zadane 15 października 2017 w Nasze projekty przez piotreksi Początkujący (410 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 154 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2019 w C i C++ przez adblu Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,542 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...