• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer dedykowany - co możecie mi polecic?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
215 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
witam, szukam serwera dedykowanego, na którym będę mógl postawić sobie dwie strony oraz odpalić serwera teamspeak. Jaka serwerownie mozecie mi polecić? z racji tego ze ma być ts3 chce tylko i wyłącznie polska lokalizacje.

 

Dodatkowo potrzebuje dobry panel zarzadzający zeby nie bylo sytuacji gdzie na reinstall będę czekał kilka godzin. pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2017 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Polecam jakiś z wyższej półki vps serwer detykowany nie jest potrzebny.

Ciekawa oferta proponuje tą z 8 gigabajtami ram

https://www.hekko.pl/serwery_vps.html
komentarz 22 listopada 2017 przez Q7V Gaduła (4,250 p.)
To wirtualizacja OpenVZ, niestety ale to średnio wydajne rozwiązanie, do strony www i ts3 aż nadto będzie najtańszy serwer VPS z OVH. Koszt 15 złotych, wirtualizacja KVM - gwarantowane zasoby, a naprawdę 2gb RAM i 1 rdzeń 2.4GHz w miare świeżego xeona to aż nadto dla twoich potrzeb i jest możliwa do wyboru lokalizacja w Warszawie.
komentarz 22 listopada 2017 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Do małego nginxa i serwera spokojnie wystarczy 1GB, jeśli nie 512MB lub mniej.
komentarz 22 listopada 2017 przez Q7V Gaduła (4,250 p.)
Fakt, ale niełatwo znaleźć VPS nieopartego na OpenVZ z takimi parametrami, osobiście korzystałem już z wielu dostawców i od roku jestem w OVH, mają tanio, a po ostatniej awarii ( niedostępność usługi przez 4h - dostałem miesiąc gratis), osobiście - nienarzekam, dyski SSD niesamowicie szybkie i stabilne łącze. Na swoim serwerze mam nginxa i miniaturowy serwer minecraft, rzadko serwer obciążony jest powyżej 30-40%. Nie chcę tutaj robić kryptoreklamy OVH, ale doszedłem do wniosku że żadnej dobrej i tak taniej alternatywy nie ma.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 769 wizyt
pytanie zadane 8 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez SebbaGamess Użytkownik (690 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 309 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w Sieci komputerowe, internet przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 147 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...