• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer VPN a router UPC (connect box)

0 głosów
2,305 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
Witam,

Postawiłem własny serwer VPN na VPS jednak nie mogłem nawiązać połączenia. Spróbowałem zrobić router z telefonu (LTE) i wszystko elegancko śmiga. Korzystam z UPC (router Connect Box) i nie mam pojęcia o co chodzi. Wyłączyłem w routerze opcje UPnP i nawiązało połączenie (mam IP takie jak na VPS) jednak brak charakterystycznej kłódki na połączeniu potwierdzającej poprawność połączenia z VPN. Nie wiem co może być przyczyną...

Z góry dzięki za wszelkie sugestie
Pozdrawiam
komentarz 22 listopada 2017 przez Emil Kob Bywalec (2,580 p.)
Może powinieneś spróbować Port Forwarding na routerze.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 982 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 313 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (26,820 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 67 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez adamek0123 Obywatel (1,560 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

62,471 zapytań

108,625 odpowiedzi

226,798 komentarzy

36,396 pasjonatów

Przeglądających: 172
Pasjonatów: 9 Gości: 163

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...