• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer VPN a router UPC (connect box)

0 głosów
2,599 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
Witam,

Postawiłem własny serwer VPN na VPS jednak nie mogłem nawiązać połączenia. Spróbowałem zrobić router z telefonu (LTE) i wszystko elegancko śmiga. Korzystam z UPC (router Connect Box) i nie mam pojęcia o co chodzi. Wyłączyłem w routerze opcje UPnP i nawiązało połączenie (mam IP takie jak na VPS) jednak brak charakterystycznej kłódki na połączeniu potwierdzającej poprawność połączenia z VPN. Nie wiem co może być przyczyną...

Z góry dzięki za wszelkie sugestie
Pozdrawiam
komentarz 22 listopada 2017 przez Emil Kob Bywalec (2,580 p.)
Może powinieneś spróbować Port Forwarding na routerze.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,073 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 329 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (29,570 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 73 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez adamek0123 Obywatel (1,560 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

64,959 zapytań

111,437 odpowiedzi

234,530 komentarzy

46,789 pasjonatów

Przeglądających: 113
Pasjonatów: 0 Gości: 113

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...