• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows Movie Maker nie chce zapisać mi filmu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
725 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez sickdaughter Nowicjusz (120 p.)
Witam, zrobiłem sobie projekt filmu w Windows Movie Maker, chcę film zapisać i kiedy przechodzę do zapisywania to proces zatrzymuje się na 3%, na początku pokazując szacowany czas ok. 3 minut, powoli czas te się zwiększa, teraz są to 2 tysiące minut, przy 3% progresu. Mam windows xp, film trwa jakieś 30 sekund, wybierałem różne opcje zapisu filmu. Czy to wina słabego komputera czy błąd programu, bo nie wiem czy szukać innego edytora filmów, który taki film zrenderuje w kilka minut?? Dodam, że parę lat temu na tym samym komputerze robiąc film przy użyciu Camtasi udało mi się zrenderować bez problemu.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 listopada 2017 przez hhh Gaduła (4,110 p.)
Hej,

spróbuj może przeinstalować program. Moim zdaniem to bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz z niepoprawnie działającym programem, niż z za słabym sprzętem. Pokombinuj trochę z ustawieniami formatu, na próbę zmniejsz jakość, itp. i zobacz czy zatrzyma się też na kilku procentach. Jeżeli tak, to wypróbuj jakiś inny darmowy program i zobacz, czy w nim wszystko działa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 296 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 533 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 2,890 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...