• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Custom Error Page Nginx

Object Storage Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Bogusław Witek Początkujący (420 p.)

Skonfigurowałem sobie moja własne strony błędów.

Mam problem z nginx , chce dać dostęp do css oraz obrazka w momencie kiedy jest błąd , udało mi się z błędami 50x oraz 404 ale nie udało mi się z 401.
Sugerowałem się tym Stackoverflow .
Mam zabezpieczoną jedną podstronę loginem i hasłem i chciałbym żeby po złym wpisaniu pojawiała się taka całkiem miła dla oka strona błędu ale mi się to nie udaje na reszcie błędów wszystko ładnie działa .
Aktualny config:
 

error_page 404 /html404/custom_404.html;
    location /html404/ {
      root  /usr/share/nginx/;
    }
    
    error_page 401 /html401/custom_401.html;
    location /html401/ {
      root  /usr/share/nginx/;
    }
   
    error_page 500 502 503 504 /html50x/custom_50x.html;
    location /html50x/ {
      root  /usr/share/nginx/;
    }

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2017 przez Bogusław Witek Początkujący (420 p.)
Dobra jednak zrobiłem to w inny sposób . Wrzuciłem pliki css i obrazek do innego folderu i dałem bezpośrednie linki css oraz obrazka do html . Ale chętnie poznam inne rozwiązanie . Bo na 404 oraz 50x mam to zrobione inaczej :P .

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 416 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez thepeche Nowicjusz (170 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 82 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...