• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xampp co znaczą czerwone kwadraciki po lewej stronie w polu Modules Service

Object Storage Arubacloud
0 głosów
423 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Jogi Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 18 listopada 2017
Witam, tak jak w temacie, mam problem. Zainstalowałem xamppa  i po uruchomieniu w polu modules service są czerwone krzyżyki. Co to  znaczy ?

http://www5.zippyshare.com/v/rIMlnUZj/file.html

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Z tego co pamiętam to chodziło o to że nie udało ci się wykonać czynności. W Twoim przypadku nie udało się uruchomić serwera, MySql i Tomcat a.
komentarz 19 listopada 2017 przez Jogi Nowicjusz (120 p.)
Czy można to w jakiś sposób naprawić ?
komentarz 19 listopada 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Zapewne tak, błąd jest pewnie w plikach konfiguracyjnych. Zmieniałeś je po instalacji?
komentarz 19 listopada 2017 przez Jogi Nowicjusz (120 p.)
Nie , nie zmieniałem. A czy parametry komputera mają jakieśznaczenie tutaj ?
komentarz 19 listopada 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Nie, parametry komputera nie mają wiele do powiedzenia w tym wypadku. Najprościej jeśli odinstalujesz cały pakiet i zainstalujesz od nowa. Tylko pobierz pakiet z oficjalnej strony XAMPPa
komentarz 19 listopada 2017 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Może ktoś podesłać link do oficjalnej strony pakietu XAMPP ? Miałem podobny problem, ale jakoś mi to ustąpiło samo z siebie :)
komentarz 19 listopada 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
komentarz 20 listopada 2017 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Co może być powodem tych kwadratów, jeżeli program jest zainstalowany dokładnie tak jak we filmie, a ja nic nie zmieniam w plikach konfiguracyjnych?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 5,368 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 342 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2018 w HTML i CSS przez FutrzaQQ Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 5,764 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,546 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...