• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[PROPOZYCJA] Dla osoby pozycjonującej globalnie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Gravo Nowicjusz (120 p.)
Cześć wszystkim...

Pewien czas temu pisałem podobny temat, który okazał się sukcesem ponieważ udało mi się znaleźć zaufaną z odpowiednimi umiejętnościami wspólnika z którym wspólnie zarobiliśmy fajną sumę pieniędzy. Niestety wszystko co dobre się skończyło ze względu na nasze życie prywatne. Po dłuższym odpoczynku postanowiłem wrócić do poprzedniej formy zarabiania a co za tym idzie poszukuję wspólnika na dłuższy okres współpracy.

Odnośnie wymagań od przyszłego wspólnika, są one następujące:

- Koniecznie musi znać się na pozycjonowaniu i zdobywaniu trafficu globalnego(Polska mnie nie interesuję)
- Jego głównym zadaniem jest dbanie o jak najwyższe pozycję
- Posiadać odpowiednie cechy charakteru: odpowiedzialny, uczciwy(czas pokaże), zaangażowany, chętny, kreatywny i dojrzały do zarabiania pieniędzy przez internet
- Jeżeli jest konieczność inwestujemy 50 na 50

Moja osoba zajmuję się pozostałymi sprawami i inwestycjami, czyli serwisy, koordynowanie nimi, teksty, grafiki itp itd. Mam pomysły na niszę i sposób działania. Zarabiać będziemy na tym na czym udało mi się zarobić najwięcej w swoim życiu czyli CPA/PPA. Więcej informacji udzielę indywidualnie.

Nie chcę tracić czasu na osoby nie zdecydowane więc proszę o kontakt wyłącznie zainteresowane i z pozytywnym podejściem do tematu osoby na poniższy E-mail:

Adres E-mail do kontaktu z moją osobą: company-cpa@o2.pl

Ps. Proszę nie pisać PW !!

Pozdrawiam

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 162 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 165 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...