• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Adobe After Effects nie widzi GPU, w ogóle go nie używa i je pamięć RAM

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
1,142 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2017 w Grafika i multimedia przez Neptunia Nowicjusz (150 p.)
edycja 17 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski

Witam.

Mam problem z moim programem do grafiki od Adobe, a że polskie forum efekta zdechło, to przyszłam po ratunek tutaj.
Wyskakuje mi taki błąd. Nie wiem co robić. BIOS zaktualizowałam, sterowniki do mojej 1050 potem się bawiłam i podmieniłam pliki w folderze Adobe support.
 plik że teraz adobe widzi moja  1050  ale  nadal nie wykorzystuje jej :( w  żadnym stopniu tylko je  ram porcesora :( a  fps 17
https://goo.gl/Q1Briz  błond wyskoczył  jak  podmieniłam plik albo raczej zmodyfikowałam xd bo on widział tylko  te stare  karty  a nowych nie  dodam iż to wersja adobe  AE cs6 a polskie   forum adobe  już  jest  martwe :( a chciałabym dzisiaj  to zrobić  żeby działał i  jutro bym zaczęła  prace :(

tak zachowuje się  komp jak  jest  odpalony projekt który i tak nie jest  skończony  bo cze ba   go doszlifować 
:(  adobe AE wersija cs6 linki do  grafiki błednu i tego co się  dzieje z  moim  komputerem   https://zapodaj.net/ed4fc63195121.png.html  https://zapodaj.net/3178f74420521.png.html 

 https://zapodaj.net/90ea4c894656a.png.html

 

 https://zapodaj.net/ab7c2dc828264.png.html

 

https://zapodaj.net/720f8b89175fc.jpg.html proszę o  pomoc w  rozwiązaniu  tego bagu problemu  i wiem że  nie umiem tworzyć zdań poprawie  ale  wybaczcie mi mam same  jedynki z  polskiego języka i wo gule nie chodzę na  nie do  szkoły 

1
komentarz 17 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Kopiowane wprost z IRC wraz z nickami to nie jest dobry pomysł. Równie złym pomysłem jest nieużywanie znaków interpunkcyjnych i ortograficznych. Niektóre fragmenty brzmią też nielogicznie, strasznie ciężko się to czyta. A linki nie działają, są zapewne ucięte co sygnalizuje wielokropek na końcu każdego.

Popraw pytanie poprzez edycję, w przeciwnym razie do usunięcia.
2
komentarz 17 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Zacząłem poprawiać, ale nie dałem rady... Z tej wypowiedzi nie można niczego zrozumieć, zawiera non stop podwójne spacje i całkowity brak interpunkcji.
komentarz 17 listopada 2017 przez Neptunia Nowicjusz (150 p.)
XD to forum informatyczne czy  forum poprawnej polszczyzny powiem w  skurcie  program  adobe Ae versia cs6  nie korzysta z  zasobów mojej wybudowanej karty graficznej czyli invida geforce 1050 tylko z  zasobów procesora i  moje-je biednej 1 kości 8 gb ramu  na początku w ogóle jej nie widział  zmieniłam w  jednym pliku że już  ją widzi odpaliłam program wyleciał ten błon co  na SS i dalej program nie  kożysta z  zasobów mojej bardzo wydajnej karty graficznje tylko dalej bierze  ram i procesor  i zrobiłam wszystko 1 ściognełam sterowniki najnowsze do  mojej karty 2 sciognełam  sterowniki do  kontrolera intela  który odpowiada za przełanczanie się pomiędz Integrą  a moja 1050  wkońcu jak to i to nie dało żadnego efektu a w programie  miałam 15 fps zaktualizowałam bios do  najnowszej wersi producenta  nic to nie  dało  potrzebuje pomocy żeby naprawić ten błond i zrobić żeby program  działał normalnie korzystał z pełni mocy mojej 1050  wszystko jest  na ss
1
komentarz 17 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
To forum informatyczne, ale wymagamy przynajmniej sensownego i poprawnego opisania problemu. Chociażby ze względu na to aby inni mogli coś zrozumieć, co teraz jest trudne.
komentarz 17 listopada 2017 przez Neptunia Nowicjusz (150 p.)
teraz to chyba dobrze i zrozumiale opisałam mój problem?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 listopada 2017 przez Emil Kob Bywalec (2,640 p.)
wybrane 18 listopada 2017 przez Neptunia
 
Najlepsza
Poszukaj informacji a temat odblokowania technologii CUDA dla Twojej kart graficzne w współpracy z adobe after effects. Prawdopodobnie najwięcej informacji znajdziesz na zagranicznych forach/witrynach. Mam nadzieję, że jakoś Cię to ukierunkuje.
komentarz 18 listopada 2017 przez Neptunia Nowicjusz (150 p.)
zrobiłam to  już  nie  działa a  zależy mi na tej wersji tego programu ponieważ nie zmusza  mnie  do  renderowania do  avi tylko do mp4  a w następnych seriach tego programu nie ma mp4  tylko avi :(  ale  jak  nie pomożecie mi to będę musiała sobie  wzionąć tą cc 2018 :(  ten problem był łatwy do  naprawienia wystarczyło zmieć jedne plik :( ale nadal nie działa :(

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 100 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2018 w Grafika i multimedia przez raxonpc Użytkownik (560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 328 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2022 w Grafika i multimedia przez xxxx09 Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...