• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pasta na stary Procesor

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
241 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez KikiGameOver Nowicjusz (220 p.)
edycja 17 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk
Witam mam pytanie dotyczące tego że wymieniam chłodzenie procesora wiec również paste i mam pytanie czy ta pasta się nada chodzi mi o dobre przewodzenie ciepłą https://www.morele.net/thermal-grizzly-pasta-termoprzewodzaca-aeronaut-3-9g-1-5ml-tg-a-015-r-747401/

Za odpowiedz z Góry Dziękuje
komentarz 17 listopada 2017 przez PaulGilbert Gaduła (3,280 p.)
Nie działa ten link.
komentarz 17 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Do linka wkradł się po prostu backslash na końcu, pozwoliłem sobie usunąć i teraz działa.
komentarz 17 listopada 2017 przez KikiGameOver Nowicjusz (220 p.)
Thermal Grizzly Pasta termoprzewodząca, Aeronaut, 3.9g, 1.5ml (TG-A-015-R) Nie wiem mi działa normalnie

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 listopada 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Link jest nieaktywny. Z nowym chłodzeniem nie dostaniesz pasty? Czasem jest nałożona na radiator.

Jeżeli nie zamierzasz próbować OC to wystarczy najzwyklejsza pasta.
komentarz 17 listopada 2017 przez KikiGameOver Nowicjusz (220 p.)
mam paste ale po odpaleniu komputera i włączeniu chłodzenia procesora na Max to stała temperatura to 70C
komentarz 17 listopada 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
edycja 17 listopada 2017 przez Zero
Wydaje mi się, że kupowanie tak drogiej pasty nie ma sensu, lepiej wybrać lepsze chłodzenie.
komentarz 17 listopada 2017 przez KikiGameOver Nowicjusz (220 p.)
komentarz 17 listopada 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Dołożyłbym do Spartana 3 Pro i nałożył pastę dołaczona z chłodzeniem, wyjdzie taniej i pewnie wydajniej.
komentarz 17 listopada 2017 przez KikiGameOver Nowicjusz (220 p.)
A takie chłodzenie można zamontować bokiem ?
komentarz 17 listopada 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Na youtube są filmy jak się je montuje https://www.youtube.com/results?search_query=spartan+3+pro
0 głosów
odpowiedź 17 listopada 2017 przez niezalogowany
Grizzly to jedna z najlepszych past, więc śmiało możesz kupować. Choć jeśli ma iść pod jakiegoś Celerona, to trochę szkoda pieniędzy.
0 głosów
odpowiedź 17 listopada 2017 przez PaulGilbert Gaduła (3,280 p.)
Ja ostatnio kupowałem na TME taką ze srebrem, chyba niewiele droższa od tej była i polecam.

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 175 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
–2 głosów
2 odpowiedzi 219 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...