• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer do 5000

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
242 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
edycja 16 listopada 2017 przez K0XM4N

Witam!

Zbliżają się święta, czas zakupów. Postanowiłem w końcu wymienić mojego 10 letniego staruszka na coś porządnego ;). Do czego ma być ten pecet?
 

  • By po prostu działał jak błyskawica. Już mam dość zamulającego komputera
  • Do grania w najnowsze tytuły na 60-100 ++ FPSach ( wiedźmin 3 czeka :D, a po nim CYBERPUNK!)
  • Streamingu video/audio
  • programowania
  • renderingu video/ 3D itd.
  • tworzenia muzyki

Postanowiłem wydać więcej pieniędzy na porządną maszynkę. Wchodząc na strone x-kom, wybrałem komponenty "na czuja". Zależy mi na x-komie, gdyż mają bardzo fajną gwarancje door2door :). Oto podzespoły:


Dysk HDD już jest, płytę główną usnęło mi z zestawu. Pewnie już nie ma jej na liście dostępnych produktów.

Proszę o porady ;)

komentarz 17 listopada 2017 przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
Zastanawia mnie, czemu post jest minusowany. Było już wiele pytań tego typu; autor podał kwotę, przeznaczenie komputera i zaproponowane przez niego na początek podzespoły. Co jest nie tak?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 listopada 2017 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
wybrane 22 listopada 2017 przez K0XM4N
 
Najlepsza
Ja bym brał i5-8600k, dorzucił do lepszej budy i zasilacza GOLD.
komentarz 22 listopada 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Własnie się zdecydowałem na tego procka, dzięki ;)!
komentarz 25 listopada 2017 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Pamiętaj, że do 8 generacji potrzebujesz płyty na chipie z370.
+1 głos
odpowiedź 17 listopada 2017 przez WojtexGamer Początkujący (370 p.)
Polecam jakieś grupy na fb, szybciej dostaniesz odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 94 wizyt
pytanie zadane 10 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez hmmm2929 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 101 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez michalskinwo Nowicjusz (200 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...