• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xampp - problem z wyłączeniem błędów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
618 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w PHP przez pawelwch Użytkownik (880 p.)
Witam. Mam problem z  wyłączeniem błędów właśnie w Xampp. Czy ktos mogłby mi pomóc wyłączyć wszystkie błedy?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 listopada 2017 przez kap Stary wyjadacz (11,620 p.)
Po co chcesz wyłączać błedy? Błedy się obsługuje/naprawia.
komentarz 17 listopada 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
...............
komentarz 17 listopada 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

A co to jest XAMPP według ciebie? :)

XAMPP is a completely free, easy to install Apache distribution containing MariaDB, PHP, and Perl. The XAMPP open source package has been set up to be incredibly easy to install and to use.

Cross-Platform (X) Apache (A) Mysql/MariaDB (M) PHP (P) Perl (P)

W skrócie XAMPP. (Mogłem się pomylić w cross i platform. Jak co, to poprawcie mnie) 

Zapewne rownież wiesz, jak działają warstwy aplikacji w xamppie...

komentarz 17 listopada 2017 przez kap Stary wyjadacz (11,620 p.)
@xandros Dążysz do czegoś konkretnego? Rozwinięcie skrótu możesz sobie sprawdzić na Wikipedii, to nie jest wiedza tajemna -> https://en.wikipedia.org/wiki/XAMPP#Etymology
komentarz 17 listopada 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

Do tego, że nie wiesz, co piszesz.

Ustawienie odnosnie pokazywania blędu ustawia się w ustawieniach PHP, który jest jednym z elementów składowych XAMPPa

komentarz 17 listopada 2017 przez kap Stary wyjadacz (11,620 p.)
Dobrze wiem o czym piszę - zastanawiam się po co wyłaczać pokazywanie błędów w środowisku deweloperskim (bo do tego się zwykle XAMPPa używa, OP też raczej nie stawia za jego pomocą produkcyjnego serwera). Nie wiem skąd ten atak ;/
0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2017 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
Obsługa błędów to jest raczej domyślnie włączona. Zamiast babrać się w php.ini : http://php.net/manual/pl/function.error-reporting.php

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 588 wizyt
pytanie zadane 5 października 2015 w PHP przez maqol Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 417 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w PHP przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,498 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w PHP przez Fenccio Nowicjusz (160 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...