• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mint virtual machine

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
117 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez gunaterek Bywalec (2,760 p.)
Mam następujący problem w VM tnie mi się mint cynamon i nie wiem dlaczego. Min sprzęt to

4gb ram

Intel i7

GeForce 920mx

Dalem 2gb ramu i 4 rdzenie i się tnie myszka skacze mimo że pokazuje minimalne zużycie procka i ramu. Czy to przez kartę graficzną trzeba zainstalować INVIDIA w VM ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Zwiększyłeś ilość pamięci wideo w ustawieniach maszyny?
komentarz 16 listopada 2017 przez gunaterek Bywalec (2,760 p.)
edycja 16 listopada 2017 przez gunaterek
No zwiekszalem ale mam ustawić na 128  czyli max czy na minimum ? Aktualnie mam 64
komentarz 20 listopada 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Na max + zaznacz checkboxy dla grafiki 2D / 3D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 563 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez szekiel Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 498 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 90 wizyt
pytanie zadane 10 marca w Systemy operacyjne, programy przez darknode Początkujący (380 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...