• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

przeglądarka IE11

Object Storage Arubacloud
–1 głos
187 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Czy ktoś miał z was ten problem z przeglądarką Internet Explorer wersja 11?

Ten błąd wyskakuje mi na windows 7 64 bit

Preinstalowałem na nowo java,unity i windows studio code.

Przesyłam link z problemem jaki mi wyskakuje.

http://prntscr.com/hb039q

Mówią że najlepiej przerzucić się na przeglądarkę inną ale właśnie nie o to mi chodzi.
komentarz 16 listopada 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Obstawiam, że to alert, który oznajmia, że Twoja wersja przeglądarki nie obsługuje JavaScriptowej metody String.prototype.startsWith. Możesz albo zmienić przeglądarkę, albo (jeśli to Twoja strona) poprawić skrypt JSa - na przykład dodając polyfill do tej metody.

komentarz 17 listopada 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Czytałem o tym na stack overflow i tak jest to związane z tym że przeglądarka nie obsługuje tego. Dobrze ale ten kod jak mam zastosować w systemie operacyjnym win 7?
komentarz 17 listopada 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Problem nie zależy od systemu operacyjnego, tylko od przeglądarki. Jeśli to nie Twoja strona, to niewiele możesz zrobić - choć mógłbyś napisać wtyczkę, która przed wykonaniem skryptu, w którym błąd ma miejsce zaaplikuje (wstrzyknie) polyfilla. Nie mniej, chodzi o to aby w kodzie strony, a konkretnie w skrypcie JavaScript, dopisać "łatkę", która doda obsługę metody startsWith dla przeglądarek, które jej natywnie nie obsługują.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 181 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 493 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Magikm Początkujący (290 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...