• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

<p> dziedziczy opacity od rodzica

Object Storage Arubacloud
0 głosów
272 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2017 w HTML i CSS przez niezalogowany
Siema

Jak w temacie, co zrobić by mój paragraf nie dziedziczył opacity z div'a w którym jest? Zmieniałem w css jego opacity i nic nie daje ;(

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 listopada 2017 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)
wybrane 14 listopada 2017
 
Najlepsza
Nie da się usunąć dziedziczenia opacity.

Obejście tego sposobu to ustawienie dla danego elementu wartości: "rgba(255,255,255,0.5);" ta, daje 50% przezroczystość.

Pozdrawiam serdecznie.
1
komentarz 14 listopada 2017 przez niezalogowany
Dzięki, nie wiedziałem że opacity zawsze się dziedziczy
komentarz 14 listopada 2017 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)
Człowiek uczy się całe życie, proszę :)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 315 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 139 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 215 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...