• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nachodzący element strony na pasek nawigacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
446 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2017 w HTML i CSS przez Patryk Bogdan Bogdań Początkujący (490 p.)

Cześć!

Tworzę mój pierwszy poważny projekt :) Jest nim strona www salonu kosmetycznego ;) zacząłem od stworzenia wersji mobilnej. Niestety napotkałem pewien problem. Mianowicie chciałbym aby moja nawigacja była cały czas przyklejona do górnej części witryny. Co prawda na początku przewijania strony działa, jednak gdy na nawigację zaczyna nachodzić kolejny element zaczyna go zasłaniać :( Starałem się podziałać coś w jQ jednak póki co nie udało mi się nic zrobić. Poniżej wklejam link do repozytorium na github ;) będę wdzięczny za każdą pomoc :)

github projektu

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 14 listopada 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Zakładam że spotykasz się z problemem nachodzenia treści przez nawigację.

Tutaj jest rozwiązanie: https://codepen.io/radek024/pen/YExpVb

Swoją drogą, taki temat był całkiem niedawno - warto przeglądać forum.
komentarz 14 listopada 2017 przez Patryk Bogdan Bogdań Początkujący (490 p.)
dziękuję Ci bardzo! siedziałem nad tym kilka godzin, kręciłem się w kółka będąc ograniczonym przez mój własny rozum :D problem był banalnie prosty i rozwiązanie pojawiło mi się w głowie jak tylko spojrzałem na kod htmla który podałeś :) w sumie zamiast tworzyć nowy wątek mogłem sobie zrobić spacer na świeżym powietrzu ;) Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 14 listopada 2017 przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
jak ci coś go zasłania to dodaj tej nawigacji z-index:9999

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 298 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2018 w HTML i CSS przez Avalansz Użytkownik (580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 242 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w HTML i CSS przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2017 w HTML i CSS przez Michał Wołoszyn Początkujący (380 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...