• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

elementaryOS

Ultraszybki serwer VPS NVMe START
0 głosów
66 wizyt
pytanie zadane 14 listopada w Systemy operacyjne, programy przez BartoszSheen Nowicjusz (140 p.)
Witam serdecznie

Posiadam dystrybucje linuxa ElementaryOS zainstalowana jako drugi system, obok windowsa 10. Po tym jak zaktualizowałem aplikacje, zainstalowałem kompilator g++ z poziomu terminala uruchomiłem ponownie komputer. Coś stało się z systemem, rozdzielczość ustawiła się na 800x600 bez możliwości zmiany na inna oraz nie mogę połączyć się z internetem, tzn wgl nie pokazują mi się możliwe sieci z którymi mógłbym się połączyć. Na windowsie wszystko jest ok. Z góry dziękuje za jakieś wskazówki co może być nie tak :-)
komentarz 14 listopada przez Eryk Andrzejewski VIP (116,370 p.)
Masz poinstalowane sterowniki od grafiki?

Jaką masz kartę graficzną?
komentarz 14 listopada przez BartoszSheen Nowicjusz (140 p.)

NVIDIA GeForce 920M, instalowałem sterownik poleceniem: sudo apt-get install nvidia-current. Ogólnie system instalowałem według tego poradnika http://elementaryos.freesoftware.cba.pl/

komentarz 15 listopada przez BartoszSheen Nowicjusz (140 p.)
Rozwiązałem problem przy uruchomieniu wybrałem „Advanced options for elementary” i tam uruchomiłem starsza wersje systemu? Wszystko działa jak powinno

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 150 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Nolandosky Bywalec (2,000 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 402 wizyt

41,474 zapytań

80,496 odpowiedzi

159,284 komentarzy

19,795 pasjonatów

Przeglądających: 303
Pasjonatów: 29 Gości: 274

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...