• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwijanie .list5 z .list4 oraz ukrywanie sqroll bara

Object Storage Arubacloud
0 głosów
91 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2017 w HTML i CSS przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Witam, .list4>.list5 lista 5 jest dzieckiem listy 4.  Wypozycjonowałem to po rozwinięciu w css za pomocą position, absolute. Na moim ekranie to wygląda to tak jak powinno, ale co się stanie gdy ktoś wejdzie z innego urządzeni, lub po prostu z innego ekranu. Czy może przyjąć procentową wartość? Zna ktoś jakąś komende na ukrywanie sqroll-bara? Widziałem filmiki na stylizowanie sqroll-bara, a co gdy tych sqroll barów pojawia się więcej niż jeden po prawej stronie ekranu?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2017 przez niezalogowany
wybrane 13 listopada 2017 przez Grzegorz Mikina
 
Najlepsza
Odpal konsole i tam jest tryb widzenia jakbyś na telefonie był (i tabletu chyba też)
komentarz 13 listopada 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Warto tylko pamiętać, że na mobilkach nie ma hover takiego jak na PC... Niby oczywiste, ale pamiętam, że sam na początku zabawy z RWD wpadłem w taki zachwyt nad trybami w Chrome, że potem mocno się zdziwiłem gdy stronę odpaliłem na telefonie :) Warto więc zawsze dodatkowo co jakiś czas weryfikować aplikacje również fizycznie na innych urządzeniach jak telefony, tablety itp.
komentarz 13 listopada 2017 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
O jakiej konsoli mówisz? Opera ma taką funkcję że przy zmienianiu szerokości strona się przebudowuje wg specyfikacji css.
komentarz 13 listopada 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Szczerze mówiąc to z operą nie pracuję i nawet niezbyt chce mi się na niej testować aplikacje. O konsoli mówię w Chromie (F12), po jej odpaleniu możesz dowolnie modyfikować wymiary okna i sprawdzać jak się zachowują css i @media.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 347 wizyt
pytanie zadane 16 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez SK9 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w JavaScript przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 269 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2019 w JavaScript przez boneoflive Użytkownik (930 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...