• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompozytor oferuje swoją pracę :)

+5 głosów
145 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Fortepian Nowicjusz (170 p.)

Nazywam się Paweł Płoskoń.

Jestem kompozytorem, absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach kierunku Jazz i Muzyka Estradowa - kompozycja i aranżacja. Uczyłem się na kursach Hollywood Music Workshop w Wiedniu u Conrada Pope’a(orkiestrator, Star Wars, Jurrasic Park, Hobbit), Christophera Younga (kompozytor, Spider-man 3, Hellraiser), Crisa Velasco (kompozytor, God of War, Mass Effect 3, Overwatch).

Mam na swoim koncie zwycięstwa w konkursach (konkurs na kompozycję inspirowaną Legendą o Lechu - utwór jest grany przy największym rollercoasterze w Polsce, pierwsze miejsce oraz wyróżnienie w międzynarodowym konkursie muzyki liturgicznej Fide et Amore).

Zapraszam do zapoznania się z przykładami mojej muzykihttps://soundcloud.com/pawe-p-osko19
Jestem otwarty na współpracę przy waszych produkcjach, zapraszam do kontaktu ze mną  :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–4 głosów
0 odpowiedzi 121 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 83 wizyt
pytanie zadane 5 dni temu w C# i .NET przez KazikBozia Obywatel (1,300 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

64,859 zapytań

111,316 odpowiedzi

234,166 komentarzy

46,724 pasjonatów

Przeglądających: 247
Pasjonatów: 12 Gości: 235

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...