• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodawanie miejsca do dysku twardego na maszynie wirtualnej (win95)

0 głosów
158 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez JuniorDevAspirant Bywalec (2,060 p.)
Witam, mam mały problem. Zainstalowałem win95 na Virtualboxie ale partycja ma za mało miejsca .VDI edytowałem w CMD i zwiększyłem ilość miejsca. Virtualboxie jest to widoczne, ale jak odpale win95 system nie widzi dodanego miejsca.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2017 przez j23 VIP (105,900 p.)
Pewnie partycja ma stary rozmiar. Użyj jakiegoś programu do zmiany rozmiaru partycji, bo, jeśli dobrze pamiętam, win95 nie miał tego typu "luksusów".
komentarz 13 listopada 2017 przez JuniorDevAspirant Bywalec (2,060 p.)
Dodałem partycje tyle że nie jest jeszcze aktywna, ale powstał kolejny problem, System bootuje się z innego dysku i nie chce sie wczytać. Chciałem wejść w recovery próbowałem przez floppy ale nie wiem czemu Virtualbox mówi że .img nie jest wspierane (wyskakuje error)

przez dysk optyczny też nie czyta, co zrobić ?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 58 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 51 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

65,811 zapytań

112,468 odpowiedzi

237,630 komentarzy

46,737 pasjonatów

Przeglądających: 236
Pasjonatów: 15 Gości: 221

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...