• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zatrzymywanie funkcji Sleep lub wykonywanie czegoś w tym samym czasie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
160 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2017 w C i C++ przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
Witam!

Mam pewne pytanie gdyż ostatnio zacząłem robić grę w konsoli i natrafiłem na poważny problem.

Program ładnie idzie ale w pewnym momencie muszę użyć Sleep a jednocześnie użytkownik podczas tego Sleepa musi mieć możliwość na wpisanie wyboru do zmiennej. W jaki sposób to zrobić (dać możliwość na wpisanie wartosci string do zmiennej podczas sleepa)?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 listopada 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
komentarz 10 listopada 2017 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
a nie da się tego inaczej zrobić?
komentarz 10 listopada 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
a co ci sie w tym nie podoba ?
komentarz 10 listopada 2017 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
no cóż, jest to dość obszerny temat a ja jestem dopiero na 10 odc pana Zelenta wolałbym prostsze rozwiązanie.
1
komentarz 10 listopada 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
No widzosz, na tym polega wlasnie programowanie i przestan sie ograniczac do jednego kursu. Jezeli Ci czegos brakuje do programu, to uzyj google i tego zastosuj, nawet gdy tego nie miales. Pan Miroslaw nie poruszy wielu tematow, wiec jak chcesz je pozniej poznac?
komentarz 10 listopada 2017 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
okkej :) w każdym razie już wymyśliłem rozwiazanie. Co 1/1000 sekundy program sprawdza czy coś klikasz, taka szybkość reakcji mi na razie straczy;) jutro watki!
komentarz 10 listopada 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jezeli sprawdza co 1/1000 s, czyli w ciagu 1 min sprawdzi 60000 razy czy ktos cos podal, to raczej duze obciazenie dla programu i nie tylko. No to kutro watki, powodzenia

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 620 wizyt
pytanie zadane 3 września 2018 w JavaScript przez HAQ Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w C i C++ przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 255 wizyt

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...