• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ukryty kod html w edytorze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2017 w HTML i CSS przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)

Witam serdecznie,

Skopiowałem pewien kod z kursu programowania. Chciałbym wystylizować pewien element ( border-style: solid; ) aby nie był wyświetlany.. lecz to nie takie proste. W źródle wygląda to tak:

Tak jak widzimy zaznaczony div ma w sobie <style-"border-style: solid; ... etc >, lecz w samym edytorze, takiej linijki nie ma... : 

Przeszukałem cały kod html, cały plik css oraz pliki js, które mogłyby taką linijkę wstawiać.. lecz nie nigdzie tego nie ma. Szukałem naprawdę skrupulatnie. Wie ktoś może jak dostać się do tej stylizacji ? 


Pozdrawiam serdecznie 

 

 

 

komentarz 10 listopada 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Bardzo ciekawe... zwłaszcza, że jak wrzucę Twój cały kod na stronę to div "b" u mnie nie ma dodanego stylu border...
Skoro u Ciebie pojawia się taki styl, to coś musi ten styl dodawać, nie ma innej opcji.
Spróbuj wrzucić swoją stronę na jakiś serwer lub codepen albo jsbin.
Być może ktoś inny widzi coś, czego nie dostrzegam, ale w kodzie, który podałeś, nie widzę tego...:(
komentarz 10 listopada 2017 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)

Na tej stronie jest link do paczki, z której używam kodu: Klik

Wypakuj sobie i otwórz folder: example07 - tam są wszystkie potrzebne pliki i powinieneś znaleźć to o czym mówię. Dokładniej mówiąc: 

<div id="b" class="redips-drag orange redips-clone climit1_1" style="border-style: solid; cursor: move;">B</div>

Może tu coś damy radę zdziałać.. naprawdę wymiękam. Bardzo dziwny przypadek, aby źródło przeglądarki wyświetlało jedno... a sam edytor nie miał tej linijki.

komentarz 10 listopada 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A więc tak, jak myślałem, cudów nie ma...
Jeśli skopiujesz sobie ten katalog do innej lokalizacji i uruchomisz stronę to tego stylu nie ma, a więc styl jest dodawany przez skrypt js z katalogu głównego czyli redips-drag-min (ewentualnie ten drugi, tzn. to są te same pliki tylko jeden jest w wersji min czyli pozbycie się zbędnych białych znaków).
komentarz 10 listopada 2017 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)

Problem rozwiązany.. rzeczywiście, wystarczyło w redips-drag-min odnaleźć "border-style: solid;" i zmienić na "none"... Masakra, że o tym nie pomyślałem.

Dziękuje bardzo serdecznie za pomoc z tym problemem i w sumie za cierpliwość również.

Pozdrawiam :)

komentarz 10 listopada 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Proszę bardzo :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,496 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 468 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...