• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przełączanie grafiki w lenovo z51-70

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,464 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
Witam, ostatnio zaopatrzyłem się w laptopa firmy Lenovo, a dokładnie w model z51-70. Posiada on zintegrowaną kartę graficzną intel HD graphics 5500 oraz AMD Radeon R9 M375. Mój problem polega na tym, że w żaden sposób nie mogę uruchomić dedykowanej karty graficznej... Próbowałem już wielu sposobów, które znalazłem w internecie.. Może ktoś ma ten model i wie co trzeba zrobić ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 listopada 2017 przez Hary-86 Obywatel (1,630 p.)

Spróbuj w biosie zmienić "Init Display First",  zmienić z [AUTO] na [PEG] lub [PCI-e] 

 

Ewentualnie napisz tu (pewnie ktoś ci tam pomoże jak mi)  http://www.komputery-jarocin.pl

komentarz 11 listopada 2017 przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
Niestety w biosie nie mam takiej opcji jak "Init Display First" jedyna opcja dotyczącą grafiki to "granic device" i jest ustawiona na "switchable graphics" bo gdy zmienię to na "UMA graphics" to wtedy całkowicie wyłącza się dedykowana karta.

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 542 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 540 wizyt
pytanie zadane 4 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Bartosz Kujda Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,555 wizyt
pytanie zadane 1 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...