• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja gra w Unity 5

VPS Starter Arubacloud
+11 głosów
344 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2017 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)

Witam chciałbym zaprezentować wam filmik z mojej najnowszej gry którą aktualnie wykonuje praktycznie sam (grafik jedynie celownik narysował). Mile widziane wszelkie opinie, uwagi itp. (wgl to sorry za jakość wideo ale program do montażu mi ją dosyć mocno zepsuł :\)

LINK 

https://www.youtube.com/watch?v=wFzTtt5eoTk

komentarz 9 listopada 2017 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)

sorry za jakość wideo ale program do montażu mi ją dosyć mocno zepsuł

a którego używasz?  

komentarz 9 listopada 2017 przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)
camtasia studio 9

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 10 listopada 2017 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)
wybrane 10 listopada 2017 przez mati2210
 
Najlepsza
Ta gra jak na moje oko, jest bardzo ciekawie zrealizowana - świetny motyw z "wyborem" ścieżki gracza... (czym ma się kierować) itd. jeżeli tak to można nazwać.. jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Liczę na to, że grę skończysz, i opublikujesz :)

Ten projekt dużo Ci da.. co do wstępnego wyglądu nie można nic więcej powiedzieć - po prostu staraj się nad mechaniką i płynnością gry
1
komentarz 10 listopada 2017 przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)
Dzięki wielkie za opinie cały czas pracuję i udoskonalam grę ostatnio znajomy który zajmuje się grafiką 2d zaczął mi pomagać i porobil naprawdę ciekawy interfejs do gry, ogólnie to mam zamiar jeszcze w kilku miejscach dodać możliwości decyzji o jakiś sytuacjach w grze itp też w postaci jakiś mini gierek albo czegoś tego typu

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 295 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w Nasze projekty przez Neeq Obywatel (1,930 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 297 wizyt
pytanie zadane 29 października 2017 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 268 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...