• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wasze 8values [test wartości politycznych]

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
2,047 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Offtop przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

Ostatnio na twitterach, wypokach i fejsbukach widzę, że ludzie często wstawiają wyniki testu 8values w oryginalnej wersji językowej, bądź przetłumaczonej przeze mnie wersji (nie jest idealna) (to nie reklama, już się rozprzestrzeniło po internetach XD).

Może w ramach zabawy podzielicie się swoimi wynikami tego testu? Wydaje mi się, że jesteśmy na tyle kulturalni, że nie pokłócimy się o wartości i poglądy polityczne… ;)

Mój wynik:

Zachowawczy konserwatyzm

1
komentarz 7 listopada 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Wydaje mi się

Pozory mogą mylić laugh

If you know what I mean.

3
komentarz 7 listopada 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
edycja 7 listopada 2017 przez manjaro
Pytania totalnie bez sensu. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Przykładowo "Handel międzynarodowy przynosi korzyści." To zależy kto handluje i z kim. Każdy handel z założenia powinien każdej stronie przynosić korzyści inaczej nikt by nie handlował. Ale jak sprawy handlu powierzy się nieodpowiedniej osobie to będzie generować miliardowe straty dla państwa.Więc jak niby można na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć?

Poza tym ogólnie można wyczuć że pytania układała lewica.
1
komentarz 7 listopada 2017 przez rot18ru Bywalec (2,100 p.)
Już kiedyś się chyba pojawił tutaj podobny test również z pytaniami, które można było interpretować na wiele sposobów. Jak dla mnie wszystkie tego typu testy są głupie bo redukują charakter człowieka do jakiś prostych wykresów. Ja sam najlepiej wiem jakie mam poglądy, a jak będę chciał porozmawiać o polityce to po prostu to zrobię. Coraz mniej w dzisiejszym świecie prawdziwej treści, a coraz więcej emotikon czy innych obrazków. Niedługo się cofniemy w rozwoju do starożytnych Egipcjan...

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

No więc nawet się zgadzam z tym wynikiem :) 

komentarz 7 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
to ten skrajny centryzm? ;)
komentarz 7 listopada 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Niestety nie aż tak skrajny jak bym chciał :) aczkolwiek utożsamiam się właśnie z takim podziałem - chociaż niepełnym moim zdaniem, ale jest bardzo zbliżony do tego co odczuwam
+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2017 przez the_danger Gaduła (4,800 p.)

 

​​​​​​​​​​3 znaki

+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2017 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)

   123

+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2017 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)

Było zbyt dużo ogólnych, niejasnych i wieloznacznych pytań, ale udało się ukończyć heh

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 210 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 221 wizyt
pytanie zadane 11 września 2022 w HTML i CSS przez Jerzy Użytkownik (870 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...