• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana nazwy na Facebook'u a wynik wyszukiwania w Google.

0 głosów
199 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez juzekmotyka Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Jestem całkiem zielony w temacie dlatego proszę o wyrozumiałość. Prowadzę stronę facebookową. Zmieniłem nazwę, a co za tym idzie zmienił się adres strony. W wynikach wyszukiwania widnieje stary adres prowadzący do pustej strony. Co można na to poradzić?
komentarz 7 listopada 2017 przez mbabane Maniak (69,900 p.)
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się ze google potrzebuje chwili czasu żeby zaindeksował nowy adres
komentarz 7 listopada 2017 przez juzekmotyka Nowicjusz (120 p.)
Zmiana nastąpiła 10 dni temu. Myślałem, że Google zaktualizuje adres w ciągu godzin. Teraz zastanawiam się czy w ogóle to zrobi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (17,170 p.)
napisz do nich
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (25,120 p.)

Dodanie strony w Search Console jest jednym ze sposobów.

komentarz 7 listopada 2017 przez Benek Maniak (71,600 p.)
To chyba w tym przypadku nie przejdzie. Kiedyś miałem podobny problem ze swoją stroną i użyłem tego narzędzia. Aby zweryfikować, że strona należała do mnie, musiałem w jej źródłach wkleić link weryfikacyjny. Na facebooku nie bardzo da się ingerować w źródła. Po prostu trzeba poczekać aż boty przeczytają nową stronę.
komentarz 7 listopada 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (25,120 p.)
Zapomniałem o tej weryfikacji :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 4,528 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 91 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,810 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 181 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,913 zapytań

111,382 odpowiedzi

234,401 komentarzy

46,749 pasjonatów

Przeglądających: 111
Pasjonatów: 3 Gości: 108

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...