• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana nazwy na Facebook'u a wynik wyszukiwania w Google.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
508 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez juzekmotyka Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Jestem całkiem zielony w temacie dlatego proszę o wyrozumiałość. Prowadzę stronę facebookową. Zmieniłem nazwę, a co za tym idzie zmienił się adres strony. W wynikach wyszukiwania widnieje stary adres prowadzący do pustej strony. Co można na to poradzić?
komentarz 7 listopada 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się ze google potrzebuje chwili czasu żeby zaindeksował nowy adres
komentarz 7 listopada 2017 przez juzekmotyka Nowicjusz (120 p.)
Zmiana nastąpiła 10 dni temu. Myślałem, że Google zaktualizuje adres w ciągu godzin. Teraz zastanawiam się czy w ogóle to zrobi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
napisz do nich
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Dodanie strony w Search Console jest jednym ze sposobów.

komentarz 7 listopada 2017 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
To chyba w tym przypadku nie przejdzie. Kiedyś miałem podobny problem ze swoją stroną i użyłem tego narzędzia. Aby zweryfikować, że strona należała do mnie, musiałem w jej źródłach wkleić link weryfikacyjny. Na facebooku nie bardzo da się ingerować w źródła. Po prostu trzeba poczekać aż boty przeczytają nową stronę.
komentarz 7 listopada 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
Zapomniałem o tej weryfikacji :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2020 w Offtop przez Mirek Błażejewski Początkujący (280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 4,796 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 403 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,985 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...