• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Oferuję] Wysokiej jakości strony internetowe oraz aplikacje mobilne.

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
480 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Marek Golan Nowicjusz (160 p.)

Hej,

Postanowiłem odrobinę zadbać o promocję moich usług. Nowych klientów nigdy za wiele. 

Oferuję:

  • Strony / serwisy internetowe (autorski CMS lub Wordpress). Preferujemy profesjonalne, dedykowane szaty graficzne. Szablon to ostateczność.
  • Sklepy internetowe  / platformy ecommerce (głównie autorskie rozwiązania)
  • Aplikacje webowe (CRM itd)
  • Aplikacje mobilne (phonegap / xamarin)

Jeżeli poszukuję ktoś wsparcia z zakresu PHP/Python/Angular/HTML/CSS/JS to służę pomocą w postaci software house. Pracujemy zarówno w oparciu o time & material jak i fixed price. W przypadku większych projektów używamy metodologii scrum. 

Dzięki, że komuś chciało się doczytać do końca :) Link do strony: tutaj

Na wiadomości odpowiadam praktycznie od ręki.
 

1
komentarz 6 listopada 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Pokażesz próbki komuś ktos nie wie co to jest PHP, albo co najwyżej umie napisać echo 'dupa' ? pokaż co potrafisz/potraficie na forum gdzie są zawodowi developerzy, będzie przynajmniej wiadomo czy jesteście porządną firmą czy kolejnym krzakiem...
komentarz 6 listopada 2017 przez Marek Golan Nowicjusz (160 p.)

Pokażesz próbki komuś ktos nie wie co to jest PHP, albo co najwyżej umie napisać echo 'dupa' ? 

Kilka postów wyżej zaproponowałem Ci pokazanie próbki. 

Co do reszty wypowiedzi to odniosłem się w poprzednim poście.

komentarz 6 listopada 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
W takim razie nie ma problemu. Wyslij mi na PW a ja ją wstawię na forum.
1
komentarz 7 listopada 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Nie ma powodu do kłótni. :)

Kilka wskazówek z mojego doświadczenia. Komercyjnie nie 10 lat, ale .. :>

Moja drobna sugestia to pozwolić zespołowi na migrację na linuksy, np mint. Tam dać im licencje na PHPStorm i witamy w 2017. To tak na początek, ale przejdźmy do rzeczy.

Uważajcie na Laravel. Jest ciężko skalowalny w późniejszym czasie. Potrafi się wysypać po update więc .. uwaga. hehe chyba, że nie dajecie długiego okresu supportu na dany projekt. (Do projektów typu zrób i zapomnij)...

Daj ekipie czas na naukę symfony, na horyzoncie już 4 wersja, na pewno Ci podziękują. (Nie robię reklamy, po prostu true OOP ;) ) Zawsze jakiś komponent można z tego FW bez problemu. Porobicie swoje bundle i czas wdrożenia będzie błyskawiczny.

Powiedz samemu sobie, jak bardzo różni się Twój autorski sklep, od tego: https://github.com/Sylius/Sylius ? :> code Quality polecam i katalog features (Samo podejście do projektowania, nie jak wygląda high endowy kod php'a)

Raczej coraz mniej osób łapie się na podawanie umiejętności w procentach, zazwyczaj pojedynczy klienci. Jeśli jednak przegląda Cię większa firma, która ma osobę będąca w tym temacie i zobaczy takie coś jak: PHP 99% to automatycznie jesteście skreśleni. 

Jeśli jednak napiszesz, że waszych projektach wykorzystujecie: behat, phpspec, docker, vagrant, gulp, symfony, laravel itd.. To ja potencjalna osoba, która została wytypowana na research mogę się domyślać jaki wasz kod jest i na 90% będą to pozytywne reakcje. 

PS: Na pewno to zauważycie po mailach z zapytaniami od firm, gdy ktoś pyta o bardziej backendowe i techniczne rzeczy. 

W sumie teraz ciężko jest i każdy chce zarobić. 
Życzę powodzenia.

PS: Plus za scrum. 

 

komentarz 8 listopada 2017 przez Marek Golan Nowicjusz (160 p.)

Dzięki za merytoryczny komentarz. 

Zgadzam się z tym, co napisałeś. Jeśli chodzi o Laravel to postawiliśmy na ten framework bo wymaga tego od nas rynek. Takie mamy zapytania. Pracujemy sporo na zasadzie "body leasing". 

Daj ekipie czas na naukę symfony, na horyzoncie już 4 wersja, na pewno Ci podziękują. 

Zrobimy dziś analizę tego. Może rzeczywiście warto pochylić się ponownie nad symfony.

 

Raczej coraz mniej osób łapie się na podawanie umiejętności w procentach, 

To marketingowy zabieg, dobrze sie komponuję z layoutem strony. Tak czy inaczej wartości obniżyłem.

 

Jeśli jednak napiszesz, że waszych projektach wykorzystujecie: behat, phpspec, docker, vagrant, gulp, symfony, laravel itd.. To ja potencjalna osoba, która została wytypowana na research mogę się domyślać jaki wasz kod jest i na 90% będą to pozytywne reakcje. 

Jasne, i tak zrobię. Tyle, że nie na stronie, którą podałem wyżej (ona kierowana jest do innego segmentu klientów), a już na stronie software house. 

 

W sumie teraz ciężko jest i każdy chce zarobić.  

Otóż to, otóż to. A jeszcze konkurować z wielkimi firmami, eh :)

Pozdrawiam


 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 299 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2022 w Java przez T100 Obywatel (1,450 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 2,961 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2020 w Python przez Aqua Obywatel (1,950 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...