• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

RESITE stworzymy stronę której potrzebujesz

Object Storage Arubacloud
–1 głos
611 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Maciej Augustyniak Nowicjusz (200 p.)

Witam, tanio tworzymy strony internetowe, wszystkie informację tu.

1
komentarz 6 listopada 2017 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Jeśli mogę coś zasugerować to wyrzućcie tę sekcję 'Nasz zespół', nikogo nie interesuje czego się uczyliście tylko co umiecie, a tego nie wiadomo, bo nie macie żadnych projektów.
komentarz 6 listopada 2017 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Przy włączonym menu , strona wam się trochę rozlatuje.
1
komentarz 6 listopada 2017 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Jakaś przykładowa realizacja?
1
komentarz 6 listopada 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)

I zmiecie te adresy mailowe... 

 

  • E-mail Kamila: kamus123@onet.pl

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 6 listopada 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Czyli czekajcie, bo nie rozumiem. Robicie taniej niż inne firmy, bo się uczycie, czyli zakładam, że prostą wizytówkę z 3-4 podstronami na gotowym sszablonie (jak robi więkzzość) klepniecie za 300 zł zł brutto, co daje 100 zł na osobę, dalej brutto.  Odliczajć podatki, to wasz realny zarobek to +-75 zł na głowę przy założeniu, że jest to UOD z 50% kup.

No chyba, że na czarno robicie to nie mam pytań...
+2 głosów
odpowiedź 6 listopada 2017 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)

Umiem programować w HTML'u

Nie wiedziałem, że się da..  

komentarz 6 listopada 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Jeżeli kogoś poprawiasz, sam zobacz czy nie masz błędu. Wielokropek składa się z trzech kropek.
komentarz 6 listopada 2017 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Przecież napisał że umie programować w HTML + CSS, co nie do końca jest błędne.
http://my-codeworks.com/blog/2015/css3-proven-to-be-turing-complete
komentarz 6 listopada 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Ale ja nie temu uwagę zwróciłem :D Zwróciłem uwagę temu że się piszę "..." gdzie Ty napisałeś "..".
komentarz 6 listopada 2017 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Wiem, mój komentarz nie odnosił się do Twojego.
komentarz 6 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Adrian1999, wielokropek nie składa się z trzech kropek `...`, lecz jest pojedynczym znakiem `…`…
komentarz 7 listopada 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
https://sjp.pwn.pl/zasady/Wielokropek;629814.html wybacz za błędne czytanie z internetu.
komentarz 7 listopada 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Mam na myśli znak wielokropka (wprowadzany na komputerze), nie sam wielokropek.
+1 głos
odpowiedź 6 listopada 2017 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,020 p.)

Trochę się rozczarowałem. Po kliknięciu w "pokaż więcej" wyskoczył tylko SQL sad

PS: Nie ma języka Java Script ;)

komentarz 7 listopada 2017 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Jak to nie ma? To co to w takim razie jest?
komentarz 7 listopada 2017 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,020 p.)
Widzę, że nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi :) Sprawa polega na tym, że poprawną nazwą jest Javascript bądź JavaScript pisane bez spacji, co jest dosyć ważne.
komentarz 8 listopada 2017 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Chyba, że w ten sposób...
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2017 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Fajnie ze chcecie coś robić dla innych ale myślę ze warto programować bardziej wspólnie. Po opisie PHP mam odczucie ze Maciek zna Laravela i programuje sam a Kamil nie zna frameworków i pisze tak jak mu wygodniej nie korzystając z wiedzy Maćka. Jeśli jesteście zespołem powinniście też wymieniać się doświadczeniami miedzy sobą. Strona wydaje mi się powinna bardziej traktować o zespole. Obecnie dokładnie wiadomo kto jest od czego. W sekcji co potrafimy wydaje mi się powinien być tekst pokazujący bardziej co potrafi team a nie każdy z was. Co potrafi każda z osób możecie zachować w sekcji opisującej osoby z zespołu.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 466 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 259 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 682 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez ASokolek Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...