Jak zrobić że jak wybiorę z formularza jakieś dane o aucie rodzaj paliwa,marka auta ,cena,lokalizacja i kliknę na szukaj i chodzi mi żeby mi się strona otworzyła jak to zrobić bo kod to mniej więcej znam .Oto mi chodzi:
Bo pod textbox.radiobutton,dropdown,button to wiem mniej więcej jaki kod tylko jak zrobić buuton szukaj i żeby mi się otworzyła strona tam gdzie wpisze dane .Link do screena o co mi chodzi? http://s5.ifotos.pl/img/223cjpg_qxxahax.jpg http://s10.ifotos.pl/img/22jpg_qxxahaw.jpg
93,743 zapytań
142,682 odpowiedzi
323,299 komentarzy
63,330 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.