• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Głośnik, dźwięk z głośników , piszczenie

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
541 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez Chrisuto Nowicjusz (120 p.)
Witam , otóż mam problem z głośnikami , od wczoraj jeden głośnik nie działa a drugi strasznie piszczy

sprawdzałem głośniki na innym komputerze i wszystko działa , przeinstalowałem sterowniki karty sieciowej i nic dalej jest to samo
1
komentarz 3 listopada 2017 przez Fergus Obywatel (1,010 p.)
Jeśli to zwykłe głośniki do kompa i na innym działają bez zarzutu to na Twoim miejscu odinstalowałbym sterowniki karty dźwiękowej, wymontował ją, zamontował od nowa, zainstalował od nowa sterowniki i pogrzebał w jej ustawieniach. Może masz gdzieś coś domyślnie zaznaczone, włączone/zahaczone i piszczą. Mnie się to kojarzy z włączoną opcją nagrywania z mikrofonu albo coś takiego. Nie jestem pewien, ale pogrzebałbym w ustawieniach karty dźwiękowej.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Możliwe, że dalej jest to problem hardware-u, tylko że nie leżący w głośnikach, a twoim pc na którym występuje problem. Sprawdź, czy może inne głośniki podłączone do tego komputera nie mają podobnych problemów (chociaż szansa na weryfikację w ten sposób jest mała)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 767 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Castehard Początkujący (330 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Partyjny Obywatel (1,170 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...