• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Unity - system serwer-user zamiast host-user

Object Storage Arubacloud
0 głosów
240 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w OpenGL, Unity przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Cześć, czy jest możliwość stworzenie w unity konstrukcji gdzie wszystkie informacje były przeliczane na oddzielnym serwerze a nie na Hoście? Chodzi mi o to że kiedy mam gre 5vs5 i 1 osoba będąca hostem będzie cheatować to może rozwalić całą rozgrywkę i chcę temu zapobiec

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Tak, pokazywał to nawet jeden oficjalnych tutorialow na stronie unity. Zajrzyj tam do live training lub do dokumentacji, jest tam wszystko opisane
komentarz 3 listopada 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Tak, tylko dokumentacja i tutoriale to kilkaset stron, czego mam szukać
komentarz 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Jeżeli użyjesz wyszukiwarki to bedzie ich znacznie mniej
komentarz 3 listopada 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Czego mam szukać
komentarz 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Client-server architecture
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2017 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Napisz własny serwer i client api. Oczywiście to nie będzie idealne rozwiązanie, ale dzięki temu powinno działać.
komentarz 2 grudnia 2017 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Od czego zacząć
komentarz 3 grudnia 2017 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Poczytaj, pooglądaj o Udp i Socket. Poczytaj na wiki o strukturze serwera Client-Server. Napisz, przetestuj. Jak nie zadziała to próbuj jeszcze raz. Jak skończe swój to będę mógł ci podesłać kod o ile chcesz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2016 w C i C++ przez zmiennoimienny Mądrala (5,540 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
pytanie zadane 18 września 2017 w OpenGL, Unity przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...