• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mój pierwszy projekt php łączony z MySQL.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,164 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w Nasze projekty przez olekjs Gaduła (4,540 p.)
zamknięte 4 listopada 2017 przez olekjs

Witam.

Od 2 tygodni grzebie sobie trochę w php. Uczę się łączyć ten język z bazą danych i stworzyłem takową stronę. Proszę o ocenę samej mechaniki (Co do wyglądu to nie przywiązywałbym większej uwagi, ale to nie oznacza że zrobiłem na "odwal")

P.S w ustawieniach konta polecam wybrać trójmiasto (jak na razie tylko tam uzupełniłem sklepy itd.. ) oraz istnieje możliwość że strona źle się wyświetli polecam ctrl + (+/-). Pozdrawiam

ZAINT.PL

komentarz zamknięcia: tak
komentarz 3 listopada 2017 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
Ja od siebie dodam, że gdy przejdę na formularz rejestracji/logowania, jedyną akcją jaką mogę wykonać to logowanie/rejestracja, nie mam możliwości powrotu na główną stronę, zatem dodał bym jakieś przyciski 'Wstecz'/'Anuluj'.
komentarz 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Należałoby również dodać funkcję potwierdzenia założenia konta, link wysyłany na pocztę użytkownika, w obecnym stanie można zakłada konto na mail którego nie jesteś właścicielem
komentarz 3 listopada 2017 przez niezalogowany
Brakuje też regulaminu na który się zgadzamy :P
komentarz 3 listopada 2017 przez olekjs Gaduła (4,540 p.)
edycja 24 maja 2018 przez olekjs
ads
komentarz 3 listopada 2017 przez niezalogowany
edycja 3 listopada 2017
Przykro mi to stwierdzić, ale się mylisz.

Nikt nie postąpił wobec ciebie toksycznie (poproszę cytaty potwierdzające twoją tezę). Wszyscy ruszyli z chęcią pomocy, która wymaga jednak na podaniu kodu, bądź co bądź, ale prostego serwisu.

W całej sekcji komentarzy widziałem jedynie uwagi odnośnie tego co widać i co można poprawić, chwalić nie ma za co (gdzie jest kod?), nikt też nie napisał że strona klonuje facebooka...

Btw, parafrazując: "Widzę, że wciąż są ludzie którzy nie potrafią przyjąć kilku słów konstruktywnej krytyki. Gdy taką otrzymają oburzają się, twierdząc że są niezrozumiani i pokrzywdzeni. Mimo wiedzy, że są nowicjuszami nie potrafią dostrzec, że mogą popełniać błędy, które ktoś im wytknie - zamiast tego obrażają osoby wyciągające do nich pomocną dłoń, twierdząc że nic nie potrafią i są głupsi od ich samych".

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2017 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)

U mnie jest z lewej ucięta. Chyba, że taki był zamysł :P

komentarz 3 listopada 2017 przez olekjs Gaduła (4,540 p.)
Co do optymalizacji strony pod różne rozdzielczości to napisałem wyżej ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 209 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w Nasze projekty przez _Denty_ Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 210 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2017 w C i C++ przez Rocket_Turtle Nowicjusz (150 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 424 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2020 w Nasze projekty przez nanautzin Obywatel (1,510 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...