• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę połączyć się laptopem do WPS?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,458 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez qwertyuiop Nowicjusz (160 p.)
edycja 1 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk
Witam. Koleżanka wykupiła internet w pewnej firmie ( Nazwy nie pamiętam ), dostała router i gdy połączy się telefonem przez ,. ustawienia zaawansowane ---> WPS , wszystko działa jak należy. Ja też normalnie mogę się połączyć telefonem do internetu. Ale chcieliśmy skorzystać z laptopa i przy próbie znalezienia wi-fi nie znajduje sieci. Potrzebuję do tego jakiegoś programu aby wszystko działało jak należy? Laptop z Win 10. Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję ;)
2
komentarz 1 listopada 2017 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Co ma VPS do routera? Nie pomyliłeś skrótów?
komentarz 1 listopada 2017 przez qwertyuiop Nowicjusz (160 p.)
AAAAj dziękuję kolego za odpowiedz. taaak pomyliłem się chodziło o WPS. Problem jest w tym że po włączeniu wi-fi na laptopie, nie widzi on sieci koleżanki. Przy łączeniu telefonu nie ma problemu.
komentarz 1 listopada 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Pozwoliłem sobie edytować pytanie zmieniając wszędzie VPS na WPS, aby nie myliło innych użytkowników/szukających.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2017 przez Lrror Bywalec (2,720 p.)
A nie posiadacie hasła do tego routera ?
Nie znajduje tz nie widać nazwy czy nie możesz się połączyć?
komentarz 2 listopada 2017 przez qwertyuiop Nowicjusz (160 p.)
Hasła do routera właśnie nie podawali i to było bardzo dziwne ale mówili że router posiada opcję WPS i hasło jest zbędne. Wracając to tematu to laptop wgl nie widzi nazwy sieci wi-fi. A na obu telefonach normalnie wszystko jest jak należy.
komentarz 2 listopada 2017 przez qwertyuiop Nowicjusz (160 p.)
I dodam że aby połączyć się z internetem na telefonie przez router koleżanki muszę wejść w ustawienia wi-fi, następnie w zakładkę "zaawansowane" i tam mam opcję "połącz przez WPS.
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2017 przez qwertyuiop Nowicjusz (160 p.)
Ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc? :)
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Może laptop ma nieaktualne sterowniki ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 552 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez assassin Gaduła (3,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 690 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2018 w Python przez Piotr Batko Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 556 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez grudzin Początkujący (320 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,639 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...