• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z komputerem, wirus

Object Storage Arubacloud
0 głosów
306 wizyt
pytanie zadane 31 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Adamek185wp Obywatel (1,280 p.)

Siemka mam taki problem wyskakuje mi taki screen na ułamek sekundy  Zacznę od początku miałem na komputerze system Win 10 32bit z jedną partycja yi postanowiłem zrobić format z instalacją win 7 z płyty instalacyjnej oryginalnej po zainstalowaniu nie mogę odpalić Windowsa, wyskakuje ten obraz, narzędzia do diagnostyki pamięci systemu ani proba naprawy Windowsa nie pomagają. Zainstalowałem win 3 raz jestem pewien że dobrze poniewarz nie raz instalowałem system operacyjny. Właśnie jestem w trakcie 2 próby sprawdzania pamięci pod kontem problemu. Proszę o pomoc jak ktoś wie co to może być, po więcej informacji jak będzie potrzeba proszę pisać ja jestem cały czas pod telefonem 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 października 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Żaden wirus (prawie na pewno), w jakich sytuacjach pojawia się ten blue screen?
komentarz 31 października 2017 przez Adamek185wp Obywatel (1,280 p.)
Przed samym ładowaniem Windowsa
komentarz 31 października 2017 przez Adamek185wp Obywatel (1,280 p.)

Dokładnie po tym momencie 

komentarz 31 października 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Na Windows 10 wszystko było dobrze? Spróbuj zdobyć nowsze ISO Windowsa 7 ze strony Microsoftu, może nie będzie tego problemu. Jak nadal, wychodzi na problem ze sprzętem…
komentarz 31 października 2017 przez Adamek185wp Obywatel (1,280 p.)
Sprzęt mam pół roku, po podłączeniu ssd pod inny pc jest automatyczna naprawa systemu i wszystko gra. Na win 10 nie było problemu tylko po prostu chciałem powrócić do starej wersji Windowsa

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez BENG Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...