1. Nie widzialem, takiego kodu nigdy, nie wiem skad sie uczyles, ale zmien zrodlo jak najszybciej, bo latwiej by bylo zapytac, co jest dobrze, ale do rzeczy:
2. Wywolanie funkcji main x7
3. Using namespace x 8
4. #include , mozesz mi powiedziec, po co Ci ta biblioteka?
5. Linijka 11 srednik przed main, pomimo braku deklaracjo czego kolwiek
6. Return 0, nie chcialo mi sie liczyc, ale za duzo
7. Inplementacja takze 8 razy
8. Za kazdym razem po main () pojawia sie srednik w nastepnej lini lub brak {
9. O ta jedna zmiema globalna bym sie nie przyczepil, ale jest zbedna tam. Wszystkie zmienne zadeklaruj zaraz po main ()
10. Patrz na 4, i wyjasnij mi po co cala reszta, skoro wystarczy cstdlib, iostream?
11. Nazwy zmiennych piszemy w jezyku angielskim i nie "x,y", tylko jakies ladne imiona, zeby wyrazaly to co ma roboc zmienna.
12. 2 razy ta sama petla while z bakteriami
13. Za duzo nawiasow domykajacych
14. Zamiast endl, uzywaj /n, ktore wstawiasz w cudzyslow razem z tekstem
15. Popracuj nad czytelnoscia kodu