• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca wakacje

Object Storage Arubacloud
+1 głos
843 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
Witam. Może ktoś pracował lub ma zamiar pracowac w wieku 16 lat? jakies rady, gdzie szukac pracy etc? :)

$$$ na macka trzeba zbierac :v

7 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Możesz ciąć szablony w CSS'ie xD
+3 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Piotr Redzimski Początkujący (320 p.)
A ja jak miałem 16 lat to zbierałem owoce w sadzie. Uzbierałem wtedy na Atari 65XE (ale niestety na oryginalny magnetofon już nie starczyło)
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
jezeli masz mozliwosc to polecam nie Polska. Tutaj niestety ostry wyzysk ale za mala kase
komentarz 13 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
dodatkowo jezeli pojedziesz np. do UK albo Norwegii na 1 miesiac to przy zyciu na niskim poziomie, oszczednosci spokojnie wrocisz z 3-4k z UK 5k z Norwegii :)
komentarz 13 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Z UK raczej to nie przejdzie tak samo jak z IR, to juz nie te czasy
komentarz 23 czerwca 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
To raczej by musiał do jakiejś rodziny jechać, bo raczej nikt go za granicą nie zatrudni czysto legalnie w wieku 16 lat.
+1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez jakub.kaliszewski Obywatel (1,200 p.)
http://mcdonaldspraca.com.pl/

Słyszałem wczoraj w radio, że od 16 roku życia biorą ;)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Ja w wieku 16 lat roznosiłem ullotki za grosze, ale to był 2004 rok ;p
Nie wiem gdzie teraz wezma 16 latka, może gdzieś na czarno do jakiejs firmy ogrodniczej, na czas wakacji.
komentarz 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Ah, teraz też tak czasem jest ;) Nie mówię, że tak robiłem, ale niektórzy tak.
komentarz 13 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
No ogolnie ullotki to grosze, ale kiedyś to juz dosłownie ;p
komentarz 13 czerwca 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)
Zależy w jakim mieście, ja trzy lata temu rozdawałem w warszawie ulotki jednego salonu fryzjerskiego z nowego świata(nie będę reklamował) i 11 zł/h, praca 8h+ jak chciałem to 2h dłużej(opcjonalnie soboty i niedziele), jak wtedy dla nastolatka to były solidne pieniądze, możliwości mamy nieograniczone, praca za granicą to też ryzyko, początkowe koszty są większe, rok temu w wakacje byłem na truskawkach w GER, sezon podobno słaby, ale zarobki w €, więc nie narzekam, po drugie jesteś z dala od rodziny i znajomych, to też -. Po trzecie nie chcą nastolatków za granicą, bo ryzyko takiego pracownika jest większe, próbuj dostać się w twojej okolicy na jakieś zbiory, powodzenia;)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Ogólnie w Twoim wieku trudno będzie jakąś legnalną pracę znaleźć. Spróbuj tak jak wspominali poprzednicy - ulotki ew. praca przy zbiorach. Zostaje też coś związanego z IT na forach.
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Ja w wieku 16 lat kosiłem trawę u sąsiadów.  Zależne od wielkości działki ale tak średnio pracowałem 3-3,5h a dostawałem za to 30zł więc całkiem niezła stawka.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 354 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2018 w Offtop przez Michał 00900 Początkujący (250 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 411 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 677 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2017 w Nasze poradniki przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...