• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Streaming muzyki do serwisy YouTube

Object Storage Arubacloud
0 głosów
992 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez wawer96 Nowicjusz (140 p.)
Witam serdecznie,

Postaram się przedstawić w prosty sposób mój problem. Otóż zamierzam udostępniać na YouTube muzykę 24/7

Z tego co udało mi się ustalić urządzeniem które mi to ułatwi będzie serwer nas. Bardzo proszę o potwierdzenie czy kupując takie urządzenie i podpinając do domowej sieci będę w stanie streamować muzykę do serwisu YT?

Jeśli tak to czy model takiego urządzenia musi posiadać jakieś szczególne cechy aby było to możliwe. Jestem zielony w tym temacie i będę wdzięczny za każdą pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez OskBox Obywatel (1,060 p.)
ściągasz OBS STUDIO (program do streamowania) następnie podpinasz go do swojego konta youtube

ustawisz playlistę i odpalasz live
komentarz 27 października 2017 przez wawer96 Nowicjusz (140 p.)
Tak to są podstawy. Wiem o tym. Ale czy wyobrażasz sobie że OBS wraz z moim laptopem będzie włączony bez przerwy przez rok? Chodzi o nadawanie live 24/7

Potrzebuję domowy serwer nas. Ta mi się wydaje. Muszę mieć potwierdzenie czy taki sprzęt pozwoli mi w jakiś sposób streamować na YT

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 181 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 595 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2018 w Offtop przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,716 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...