• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Streaming muzyki do serwisy YouTube

0 głosów
441 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez wawer96 Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie,

Postaram się przedstawić w prosty sposób mój problem. Otóż zamierzam udostępniać na YouTube muzykę 24/7

Z tego co udało mi się ustalić urządzeniem które mi to ułatwi będzie serwer nas. Bardzo proszę o potwierdzenie czy kupując takie urządzenie i podpinając do domowej sieci będę w stanie streamować muzykę do serwisu YT?

Jeśli tak to czy model takiego urządzenia musi posiadać jakieś szczególne cechy aby było to możliwe. Jestem zielony w tym temacie i będę wdzięczny za każdą pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez OskBox Obywatel (1,060 p.)
ściągasz OBS STUDIO (program do streamowania) następnie podpinasz go do swojego konta youtube

ustawisz playlistę i odpalasz live
komentarz 27 października 2017 przez wawer96 Nowicjusz (120 p.)
Tak to są podstawy. Wiem o tym. Ale czy wyobrażasz sobie że OBS wraz z moim laptopem będzie włączony bez przerwy przez rok? Chodzi o nadawanie live 24/7

Potrzebuję domowy serwer nas. Ta mi się wydaje. Muszę mieć potwierdzenie czy taki sprzęt pozwoli mi w jakiś sposób streamować na YT

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2018 w Offtop przez DeBos123 Nałogowiec (31,050 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 312 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (29,260 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 112 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez ServeQ Początkujący (300 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,241 zapytań

110,633 odpowiedzi

231,934 komentarzy

46,992 pasjonatów

Przeglądających: 133
Pasjonatów: 3 Gości: 130

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...