• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rysownik ala tablet graficzny. Czy warto i jaki?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,475 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w Urządzenia mobilne przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Hej,

Chcę kupić sobie tani nie profesjonalny ala tablet graficzny do robienia notatek typu obliczeń matematyczny czy też bazgrolenia fantazmagorii. Jednak mam problem ponieważ nigdy nie miałem z takim sprzętem do czynienia i nie wiem na co zwrócić uwagę.

Z mojej strony wydaję mi się że preferował bym coś z ekranem (tj. nie takie z samą przestrzenią roboczą coś jak touchpad) oraz aby miał rysik, ale to chyba jest standard dla tego typu sprzętu.
Ponadto mam pytanie czy taki sprzęt może działać nie zależnie tj. bez podłączenia do komputera jak telefon?
I drugie czy można coś takiego połączyć z onenote?

Patrzyłem na amazonie i wpadło mi w oko coś takiego: https://goo.gl/535Ro6

Napiszcie mi czy mieliście do czynienia z takim sprzętem i czy polecacie.
Z góry dziękuje Wam za pomoc i życzę miłego dnia! Shiro

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez OskBox Obywatel (1,060 p.)
komentarz 27 października 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Hej, co prawda już kupiłem coś takiego: https://goo.gl/yphbgG

Ale napisz mi jak możesz jak to działa, chodzi mi oto czy to jest bezprzewodowe i czy niezależne od komputera. Możesz też napisać kilka spostrzeżeń na jego temat gdyż ja jestem totalnie zielony jeśli chodzi o tablety graficzne.

Dziękuje za odpowiedź, miłego dnia!
0 głosów
odpowiedź 19 lutego 2019 przez shengqi Nowicjusz (180 p.)
edycja 19 lutego 2019 przez shengqi

Będziesz mógł z niego korzystać w każdym programie. Korzystając z tabletu graficznego po prostu sterujesz kursorem nie przez mysz a przez tablet. Ja ze swojej strony polecam OSU tablet XP-Pen Star G430 . Jest ze mną już 3 lata i nie mogę nażekać. Narazie się uczę także zupełnie wystarcza, wacomy są zdecydowanie za drogie.

15.6" IPS ekranowy tablet graficzny XP-Pen Artist 15.6 Pro ,  rysowanie bezpośrednio na ekranie. 

komentarz 19 lutego 2019 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
O marko jaki dawny topic ;D

Dzikuje Ci za odpowiedz, nie wiem czy tak to napisalem czy moze zle zrozumiales, nie wazne - mi bardziej chodzilo o notatnik elektrocniczy taki na ktorym bym wszystko widziala.

Aktualnie uzywam boogieboard nie jest wybitny i ma swoje niuanse. Z czasem bede sie przerzucac na Ipad'a + Ipensil ;)

 

Jeszcze raz dzieki!

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 4,286 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 727 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2018 w Urządzenia mobilne przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 439 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...