• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

karta graficzna problem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
208 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
witam

mam problem w komputerze mam karte graficzną lecz komputer używa karty zintegrowanej jak zaistalować tą drugą ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 października 2017 przez Dominik Walczak Początkujący (380 p.)
Otwieramy okno za pomocą skrótu Win + R i wpisujemy control

Następnie wchodzimy w sprzęt i dzwięk

Potem wybieramy Panel sterowania NVIDIA

po lewej stronie znajduje się zarządzanie ustawieniami 3d

następnie klikamy Procesor NVIDIA o dużej wydajności

uruchom z proesorem graficznym

procesor NVIDIA o duzej wydajności

I tyle ;) Powodzenia
komentarz 21 października 2017 przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
dziękuje za odpowiedź wszedłem w tą lokalizacje i mam zakładki ale nie ma tam sprzęt jest tylko dźwięk oraz tego panel sterowania też nie ma

mam win7
komentarz 21 października 2017 przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
ups pomyłka pszepraszam :D
komentarz 21 października 2017 przez Dominik Walczak Początkujący (380 p.)
Masz może zakładkę sprzęt lub coś w podobie lub poszukaj porpostu skrótu Potem wybieramy Panel sterowania NVIDIA i tyle napewno gdzieś to maz tylko uważnie poszukaj
komentarz 21 października 2017 przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
MAM zakładkę sprzęt i dźięk w panelu sterowania a możesz mi przybliżyć dzie się znajduje ten panel nvidia pod ty win+r czy gdzie indziej
komentarz 21 października 2017 przez Dominik Walczak Początkujący (380 p.)
u mnie na windows 10 porpsotu wpisuje tę komendę nastepnie wybieram sprzęt i dziwięk i tam na 7 miejscu od góry mam panel sterowania NVIDIA
komentarz 21 października 2017 przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
no widzisz mam win 7 :D nie orientujesz się w win 7 gdzie to może być ??
komentarz 21 października 2017 przez Dominik Walczak Początkujący (380 p.)
powinieneś pogrzebać  byś znalazł  a niechce się logować na S7 ale jesteś blisko ;)
komentarz 21 października 2017 przez emchoclo1234 Użytkownik (510 p.)
hehe

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 201 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez deppo Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 366 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 104 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Sebo062000 Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...