• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - NO GDZIE TEN HTML?

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
6,542 wizyt
pytanie zadane 20 października 2017 w Systemy CMS przez kroljulian2048 Początkujący (250 p.)

Dzień dobry. Mam problem. Otóż właśnie tworzę bloga na WordPressie i nie za bardzo odpowiadają mi motywy. Na szczęście nie od dzisiaj oglądam Pasję informatyki i wiem, jak je pozmieniać. Tylko nie wiem gdzie. Jestem w trakcie przerabiania menu głównego i chciałbym uzyskać dostęp do CZYSTEGO KODU HTML, w którym zawarta jest właśnie ta lista nawigacyjna. Czy ktoś mógłby mnie oświecić i napisać, gdzie mogę to znaleźć? Będę wdzięczny. Pozdrawiam :)

3
komentarz 20 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

No cóż, motywy, jak i cały wordpress oparty jest na php i nie znajdziesz tam czystej wersji samego htmla. Oczywiście html jest, ale jest wmieszany w szereg różnych funkcji WP i trzeba po prostu szukać w odpowiednim pliku danego motywu, tu znajdziesz małą pomoc:
https://codex.wordpress.org/pl:Motywy

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 20 października 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
W WP menu generowane jest dynamicznie, można je edytować w dashboardzie.
komentarz 21 października 2017 przez kroljulian2048 Początkujący (250 p.)
GDZIE DOKŁADNIE !?
komentarz 23 października 2017 przez klikweeb Obywatel (1,480 p.)

Hej,

tu wyjaśniam w 53 sekund jak edytować menu: https://klikweeb.pl/wordpress/dodac-odnosnik-menu/

A jeśli chcesz wygląd menu zmienić to po prostu dodaj style css. Personalizacja>Dodatkowy CSS

Co do reszty to jak kolega wyżej. WP jest w PHP. ale zawsze możesz jakiś kod phpa podmienić na html'a i złożyć stronę. 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2018 w Systemy CMS przez StOcK Mądrala (6,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 601 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2017 w Systemy CMS przez bugs55 Obywatel (1,090 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...