• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

egzamin e14 czego się uczyć ..

0 głosów
315 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w HTML i CSS przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)

Witam umiem już HTML i CSS na e14 ale nie wiem czego mam sie uczyć dalej...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 października 2017 przez xenonso Gaduła (3,560 p.)
Na e14 jest też trochę JavaScript i PHP. Zazwyczaj jest to pobranie danych z bazy i wyświetlenie na stronie, a także utworzenie jakiegoś prostego formularza.
0 głosów
odpowiedź 19 października 2017 przez shotokan Pasjonat (18,380 p.)
To dobrze, że umiesz HTML i CSS (na egzamin wystarczy podstawowa wiedza, aby stworzyć prostą stronę wg danego szablonu), tak, jak odpowiedź wcześniej wymagana jest też JavaScript oraz PHP, JavaScript głównie to walidacji formularza (jeszcze nie spotkałem się, aby trzeba było napisać jakiś skrypt, który coś tam robi, np. wyświetla bieżącą datę, ale oczywiście nigdy nie wiadomo), z PHP to również obsługa formularzy i przede wszystkim obsługa baz danych.
Do tego dochodzi jeszcze MS Access, MySQL i grafika komputerowa (wektorowa i rastrowa - tutaj zazwyczaj jest do stworzenia jakieś logo lub przycisk).
I do tego rób jak najwięcej zadań z lat poprzednich, zarówno teorię, jak i praktykę.
Powodzenia

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 576 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2017 w Egzaminy E12, E13, E14 przez michal Mądrala (5,140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2017 w Egzaminy E12, E13, E14 przez bartoszB Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,433 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,720 zapytań

86,115 odpowiedzi

171,964 komentarzy

22,180 pasjonatów

Przeglądających: 286
Pasjonatów: 17 Gości: 269

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...