• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprawdzenie bloga

Object Storage Arubacloud
0 głosów
197 wizyt
pytanie zadane 18 października 2017 w Offtop przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

Siema wszystkim! Chciałbym prosić użytkowników tego forum, żeby sprawdzili czy na moim blogu są jakieś błędy(bo na pewno są) i czy w ogóle ocenili czy blog daje wartość innym, albo może też powiedzieli co też warto byłoby opublikować na blogusmiley. A jak coś się przyda z mojego bloga komuś i z tego forum to super, cieszę się więc, że mogę pomócsmiley

link do bloga: http://devman.pl/

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 października 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 18 października 2017 przez Sławek
 
Najlepsza

Poruszasz ciekawe tematy wzorce projektowe nie są za często omawiane na polskich blogach, więc tu duży plus.

Co do grafiki to się nie wypowiem, dla mnie generalnie oki, ale szczerze mówiąc na blogach w ogóle nie zwracam na layout uwagi tylko na treść (sam na blogu mam podpięty startowy szablon wordpressa i nie chce mi się szczególnie bawić w jego modyfikacje).

Jedna mała rada - podepnij sobie komentarze disqus. Myślę, że zachęci to więcej osób do komentowania, a przy wzorcach projektowych mogą się czasem wywiązać całkiem ciekawe dyskusje.

Powodzenia w blogowaniu :)

PS. Odezwij się do blogera Bartka na POLSKI FRONTEND co prawda nie piszesz typowo o froncie webowym, ale myślę, że wiele osób chętnie poczyta Twoje wpisy, jeśli Bartek zgodzi się dodać Cię do swojej stronki.

komentarz 18 października 2017 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

Dzięki za rady! No myśle, że niezleżnie czy ktoś jest backendowcem, frontendowcem, full- stackiem czy jakimkolwiek innym rodzajem programisty, zawsze mu przyda mu się wiedza z zasad solid, wzorców projektowych czy ogólnie dobrych praktyk programowania bo niezależnie czy język się zmieni, framework czy biblioteka to wzorce projektowe i ich zastosowanie zawsze pozostanie takie same. Jeszcze raz dzięki za rady!smiley

+2 głosów
odpowiedź 18 października 2017 przez niezalogowany

Cześć, trafiłem niedawno na ciekawy wzorzec projektowy o nazwie Kompozyt_(Composite), który służy do składania obiektów w strukturę drzewa. Dzięki temu, między innymi, klient widzi zamiast wiele obiektów tylko jeden. - o to w kompozycie chodzi. żeby klient mógł traktować wiele obiektów jak jeden, Dokładniej o kompozycie dalej w artykule.

Ogólnie to blog ciekawy, ale stylistyka zawodzi.  Używanie poprawnej interpunkcji też nie boli. Popraw te językowe rzeczy i będzie super. Treści merytoryczne pozostawiam do sprawdzenia innym. 

Powodzenia w rozwijaniu bloga! 

Pozdrawiam BS

komentarz 18 października 2017 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)
Dzięki za podpowiedzi!
komentarz 18 października 2017 przez Albin Początkujący (290 p.)
jeżeli mogę coś od siebie pierwsze w oko wpadł mi banner :D tak ot jak wlazłem na bloga mowie spoko :P ale tak małymi literkami napisane jest Z życia programisty :P że olałem to doczytałem to na koniec  sugeruje w tym miejscu wstawić coś kojarzące się z programowaniem lub to powiększyć wiem że wiele osób powie w lewym górnym rogu pisze większymi = fakt ale tam spojrzałem później na menu również jakoś  i dopiero zaglądając w content wiec to taka rada ode mnie ze ten banner to taka świetna miejscówka żeby coś fajnego tam wstawić bądź ten napis zwiększyć :D bo nie wszystkim na przykład świeżym czytelnikom ("dev" przykładowo jak mnie dopóki nie wiedziałem o istnieniu c/c++ nie miałem pojęcia / skojarzenia) kojarzy się też z programowaniem to taka rada ode mnie  a jak ją wykorzystasz zależy od ciebie

 

Gorąco Pozdrawiam
komentarz 19 października 2017 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)
Dzięki za podpowiedź na pewno wykorzystam:)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2019 w Offtop przez serdaw Użytkownik (740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2018 w Offtop przez wixonekk Nowicjusz (150 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2017 w Offtop przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...